Xiaomi KingSmith WalkingPad A1

20 hodnocení
14 999 Kč –36 %
Snímek obrazovky 2022 01 24 v 18.40.08
14 999 Kč –36 % 9 589 Kč 7 924,79 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
30.9.2022

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ideální společník pro večerní sport

Chci cvičit v klidu doma, ale sousedé s tím mají problém. Podle statistik uživatelů Goldsmith, volí 65,64 % uživatelů cvičení večer. A to bude i váš případ. Již nebudete rušit své sousedy.

 

Volitelné sportovní područky

A1Pro lze vybavit volitelnými sklopnými sportovními područkami, které lze nastavit ve dvou stupních, lehkým zatlačením nebo zatažením.

 

Provedení:

 

 

  • skládací

 

  • pohodlné uchopení

 

  • dvoustupňové nastavení úhlu

 

 

Bezhlukový motor

Nový a vylepšený bezkomutátorový motor blokuje hluk a uvolňuje energii.

 

Transparentní LED panel

S pěknými světelnými efekty, s využitím vyspělých výrobních technologií, byla integrována sada LED lamp a dokonalý panel . Ať už brzy ráno, v poledne nebo v noci, vysoce kontrastní vizuální efekt činí data o pohybu jasnější a lépe viditelná.

 

Nový styl vizuálního designu

A1Pro využívá zcela nový styl vizuálního designu, a celé tělo má uklidňující a příjemné, černě zabarvené schéma. Celkový styl je stabilnější a serióznější. Tenhle povedený kousek si budete pamatovat.

 

Komfortní patentovaná konstrukce

Vycházkový stroj má patentovanou konstrukci, kterou lze složit na polovinu. Po cvičení lehce nadzvedněte zadní konec přístroje a složte jej na polovinu. Ve spodní části jsou dva válečky, které usnadňují přesun a skladování.

 

Tlakový senzor pro ovládání rychlosti

Při pohybu na stroji si můžete libovolně regulovat rychlost podle vaší polohy nohy a frekvence chůze. Tlakový senzor umístěný ve spodní části bude v reálném čase sledovat pohybovou oblast sportovce a rychle provede změny podle vašich představ.

 

Cvičební režimy na dálkový ovladač

A1Pro má dva snadno ovladatelné cvičební režimy. V režimu M můžete pomocí dálkového ovladače startovat, zrychlovat, zpomalovat, zastavovat a přepínat režimy. V režimu A může sportovec libovolně upravovat rychlost stroje změnou kroků.

 

Jednoduché dálkové ovládání

Zdánlivě jednoduché dálkové ovládání prošlo stovkami tisíc optimalizací, aby nyní získalo vynikající a jednoduchý tvar. Je důmyslně kombinován, s měkkou šňůrkou, a není snadné jej upustit.

 

Protiskluzové provedení pro bezpečí při sportu

Abychom zlepšili komfort pro chodidla, vyrobili jsme vycházkovou platformu dostatečně kvalitní, a odolnou proti opotřebení. Vznikl tak vycházkový protiskluzový pás. EVA měkká vrstva, s tlumícím efektem; hladká vrstva s nízkým koeficientem tření. Dále robustní a odolná dřevovláknitá deska, s vysokou hustotou, Make A1Pro mají vynikající pocit při chůzi.

 

Chytré párování

A1Pro se může připojit k aplikaci Mijia APP a připojit se k Xiaomi TV. Při sledování televize, při cvičení, se v pravém horním rohu TV mohou objevit údaje o cvičení. Když půjdete do práce, údaje o cvičení lze kdykoliv zkontrolovat. Humanizované funkce, jako je počáteční rychlost, maximální rychlost a korekce offsetu běžeckého pásu, lze také nastavit v aplikaci APP.Bezpečnostní prvky

 

 

  • omezení rychlosti pro nováčka

 

  • funkce dětské pojistky

 

  • automatický pohotovostní režim

 

 • ochrana proti přetížení

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Běžecké pásy
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: