Samsung Galaxy Watch 4 40mm LTE SM-R865

2 hodnocení
4 000 Kč 3 305,79 Kč bez DPH
Skladem
Varianta
Můžeme doručit do:
23.3.2023

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zároveň Samsung zprostředkuje některé funkce jako EKG a měření krevního tlaku pouze pro uživatele s Galaxy telefonem.

Samsung SM-R865 Galaxy Watch4 - 40mm

OS Wear od společnosti Samsung funguje s telefony s nejnovější verzí Androidu (kromě edice Go a telefonů bez Google Play Store),nelze spárovat s telefony bez Google Play Store!!

Vydejte se na cestu ke svému zdravějšímu já!

 

Měření složení těla? Žádný problém!
Sledujte svůj kondiční pokrok pomocí našich prvních chytrých hodinek, které pohodlně měří složení těla. Chcete-li dosáhnout svých cílů, zjistěte své procento tělesného tuku, kosterní svaly, vodu v těle a další. Samsung BioActive Sensor a náš nejrychlejší čip přináší do Galaxy Watch dosud největší inovaci.

Jak měří BioActive sensor
Nový senzor Samsung BioActive Sensor zachycuje složení vašeho těla v reálném čase, aby vás informoval, jak si řídíte své zdravotní cíle. Pomocí pouhých 2 prstů - během 15 sekund.

Aktivity pod kontrolou
Sledujte své aktivity a skóre fitness na hodinkách a telefonu. Počítejte kroky, kontrolujte kalorie a zůstaňte na mřížce s GPS. Galaxy Watch4 detekuje fyzickou aktivitu, pro sledování vašich rutin, a podporuje více než 90 cvičení, pro přesnější zprávy o vašich trénincích.

Živá nástěnka
Užijte si každý krok, který uděláte se svými přáteli a rodinou, s Galaxy Watch4. Sledujte své kroky a soutěžte s přáteli v zábavné soutěži prostřednictvím živé nástěnky. Výzvy přicházejí s pamětními odznaky a bodovým systémem, aby bylo cvičení zábavné, motivující a společensky obohacující.

Srdce stále pod kontrolou

  • Změřte krevní tlak pomocí optického snímače srdečního tepu známého jako PPG snímač.
  • EKG Změřte EKG pomocí elektrického srdečního senzoru.

Zlepšete svůj spánek
Sledovač spánku detekuje a holisticky analyzuje vaše fáze spánku, zatímco odpočíváte. Vylepšené možnosti měření vám umožní kontrolovat hladinu kyslíku v krvi a vzorce chrápání (pokud k němu dochází). Navíc získáte pokročilé informace od National Sleep Foundation, pro lepší kvalitu a délku spánku.

Jednoduchý design a komfortní nošení
Galaxy Watch4 mají jednoduchý design s aerodynamickým kovovým rámem Armor Aluminum. Nabízí špičkový vzhled, a funkčnost, pro vaše cvičení a každodenní úkoly.

Každý den nový ciferník
Vyberte si mezi analogovými nebo digitálními ciferníky, s různými pozadími, fonty a barvami, které odpovídají vašemu vkusu, počasí nebo příležitosti. Okořeňte ciferníky své postavy pomocí AR Emojis, abyste vyjádřili svůj styl, zatímco animovaná grafika ukazuje, co právě děláte, jako je běh nebo poslech hudby.

Wear OS Galaxy Watch4
První chytré hodinky s Wear OS Galaxy Watch4, od společnosti Samsung, poskytují bezproblémový přístup k vašim oblíbeným aplikacím na vašem zápěstí. Získáte bohatý výběr aplikací od aplikací pro streamování hudby, po cokoliv v rozsáhlé knihovně aplikací pro zdraví a fitness.

Vychytaná kompatibilita
Galaxy Watch4 jsou dodávány s Wear OS Powered by Samsung, který vám poskytuje bezproblémové spojení se zařízeními Samsung Galaxy. Ovládejte ANC na Galaxy Buds2, nebo povolte aplikace v telefonu přímo z hodinek. Díky dalším funkcím, jako je kompas, jsou Galaxy Watch4 ještě vynalézavější.<

Doplňkové parametry

Kategorie: Chytré hodinky
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: