Xiaomi Redmi Watch 3

POVÁNOČNÍ VÝPRODEJ
3 hodnocení
1 849 Kč 1 528 Kč bez DPH
Skladem
Varianta
Můžeme doručit do:
27.2.2024

Detailní informace

Detailní popis produktu

Redmi Watch 3


Velmi velký a přehledný 1,75" displej

Displej AMOLED s úhlopříčkou 1,75" má poměr obrazovky k tělu 70 %, takže na první pohled uvidíte vše od oznámení zpráv až po údaje o tréninku. Špičkový jas displeje 600 nitů umožňuje snadné čtení i na silném slunečním světle.


Inovativní konstrukce

Redmi Watch 3 se dodávají ve 2 hlavních variantách: black, ivory a dalších barvách řemínků. Na řemínku je inovativní poutko s pamětí polohy. Po výběru otvoru při prvním nošení se zapamatuje a v budoucnu můžete hodinky nosit snadněji.Více než 200 stylových ciferníků

Aplikace nabízí více než 200 vlastních ciferníků hodinek, které pokrývají témata jako sport, minimalismus, technologie a stroje. K dispozici je také řada vždy zapnutých ciferníků, které vám poskytnou všechny potřebné informace, aniž byste museli zvednout ruku.


Pohodlné pro celodenní nošení

V návaznosti na filozofii odlehčeného designu řady Redmi Watch váží tělo hodinek pouhých 37 g a je pohodlnější při nošení na zápěstí. Kovový středový rámeček vám pomůže vyniknout na mávnutí ruky.


Přesné sledování každého kroku

V hodinkách je zabudován nezávislý, nejmodernější čip GNSS pro rychlé určení polohy s vysokou přesností. Podporováno je pět systémů určování polohy* pro přesné sledování každého vašeho kroku.


Váš dokonalý fitness zápas

Hodinky Redmi Watch 3 podporují více než 120 tréninkových režimů, včetně venkovního běhu, jízdy na kole, pěší turistiky a plavání v bazénu. Vestavěné profesionální sportovní algoritmy dokáží přesně monitorovat srdeční tep, spotřebu kalorií a délku tréninku, takže můžete cvičit vědecky a efektivněji.


Voděodolnost 5ATM

Díky vynikající voděodolnosti 5ATM můžete hodinky nosit i při plavání.


Sledování vašeho zdraví, kdykoli potřebujete

Optický oxymetrický snímač zjišťuje saturaci krve kyslíkem, takže si můžete zjistit hladinu kyslíku v krvi, kdykoli je to potřeba.


Pomáhá vám spát hlouběji

Hodinky Redmi Watch 3 s pomocí vědeckých technologií pečlivého monitorování spánku zaznamenávají v reálném čase stav vašeho spánku v různých fázích, jako je hluboký spánek, lehký spánek a REM, a zlepšují tak vaše spánkové návyky a kvalitu vašeho spánku.


Díky magnetickému nabíjení je nabíjení hračka

Optimalizovaný algoritmus výdrže baterie a úsporný čip nabízejí 12denní výdrž na plné nabití. Díky přenosnému magnetickému nabíjecímu doku je nabíjení hračka. Snadné nabíjení a žádné obavy o výdrž baterie.


Hlasové hovory přes Bluetooth

Telefonní hovory lze na hodinkách přijímat pouhým klepnutím. Ať už pracujete nebo cvičíte, můžete telefonní hovory přijímat zvednutím ruky, abyste nezmeškali nic důležitého.

Doplňkové parametry

Kategorie: Chytré hodinky
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: