Braun Silk-expert Pro 5 PL5124 IPL

2 hodnocení
9 271 Kč 7 661,98 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
8.2.2023

Detailní informace

Detailní popis produktu

Špičkový a precizní IPL epilátor v luxusním zlato-bílém provedení s inovativní technologií SensoAdapt pro maximální bezpečnost a pohodlí. Ošetření je jemné, vysoce účinné a prakticky bezbolestné. Díky deseti úrovním intenzity záblesku se automaticky a nepřetržitě přizpůsobuje odstínu pokožky, aby byla zajištěna optimální rovnováha mezi efektivitou a bezpečností. Šetrný a extra šetrný režim je ideální pro citlivé partie. Nevyžaduje baterie ani nabíjení, jednoduše zařízení zapojte a začněte ošetření.

Nejbezpečnější IPL díky technologii SensoAdapt

Odstín pokožky se na různých částech těla liší. Snímač odstínu pokožky SensoAdapt (s UV ochranou) kontinuálně snímá odstín pokožky a přizpůsobuje intenzitu záblesku tak, aby bylo odstranění chloupků bezpečné a účinné.
Nejbezpečnější IPL díky technologii SensoAdapt

Nejrychlejší technologie IPL, 2x rychlejší než dříve

Na ošetření obou nohou potřebujete při nejnižší úrovni energie méně než 5 minut. Klouzavý režim spouští záblesky v řadě za sebou a zajistí tak rychlejší ošetření. Klouzavý režim je ideální pro větší části těla. Precizní režim je vhodný pro menší a citlivé partie.
Nejrychlejší technologie IPL, 2x rychlejší než dříve

Přesný a šetrný k pokožce

Přesná hlava umožňuje ošetřit i menší nebo citlivé partie, jako je obličej, linie bikin a podpaží. Zařízení umožňuje ošetření ve 3 režimech – normální, šetrný a extra šetrný režim. Šetrný režim je vhodný pro citlivé oblasti a pro začátečnice ve světě IPL epilace.
Přesný a šetrný k pokožce

400 000 záblesků, 10 stupňů intenzity

400 000 záblesků (o 30 % více než u předchozího Braun Silk-expert 5).10 úrovní intenzity zajišťuje, že se intenzita záblesku přizpůsobí odstínu pokožky.
400 000 záblesků, 10 stupňů intenzity

Plánujte a sledujte své procedury

Aplikace Braun Silk expert Pro vám pomáhá plánovat a sledovat postup ošetření pokožky. Díky aplikaci získáte přehled ošetření pokožky a zajistíte dokonalé výsledky.
Plánujte a sledujte své procedury

Zjistěte, jestli je pro vás technologie IPL vhodná

Braun Silk-expert IPL je nejúčinnější u světlých až středních odstínů pokožky, s chloupky od přirozeně blond po tmavě hnědé nebo černé. Zařízení je nejméně účinné na velmi blonďaté, rezavé nebo šedé nebo bílé chloupky, kde je menší množství melaninu pro absorbování světla.
Zjistěte, jestli je pro vás technologie IPL vhodná

Doporučila Skin Health Alliance

Dermatologicky schválila jako bezpečné pro pokožku přední mezinárodní dermatologická organizace ve spolupráci s dermatology a vědci.

Doplňkové parametry

Kategorie: Epilátory a depilátory
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: