Dyson Supersonic HD07 šedá/fuchsiová

1 hodnocení
10 575 Kč 8 740 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
2.10.2023

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vysoušeč vlasů Dyson Supersonic HD07 je vybaven digitálním motorem o příkonu 1 600 W s inteligentní regulací teploty pro lesklé vlasy. Automatická regulace teploty měří teplotu proudu vzduchu až 40krát za vteřinu, čímž pomáhá předcházet poškození vlasů extrémně horkým vzduchem a chrání jejich přirozený lesk. Motor fénu je umístěn v rukojeti, kde pozitivně ovlivňuje těžiště, rozložení hmotnosti i tvar a celkový exkluzivní design vysoušeče. Sušení s fénem Dyson už nebude trvat věčnost. Během provozu oceníte funkci rychlého sušení s řízeným proudem vzduchu o vysoké rychlostiPovrch nástavců zůstává chladný i při úpravě vlasů z těsné blízkosti.

Praktické nástavce

Součástí balení vysoušeče jsou také magnetické nástavce pro snadnou a rychlou výměnuDifuzér rozptyluje vzduch rovnoměrně kolem vašich kadeří a pomáhá tak potlačit krepatění vlasů a zdokonalit jejich konečný tvar. Se stylingovým koncentrátorem můžete tvarovat svůj účes po jednotlivých sekcích, aniž byste se museli bát, že jím porušíte zbytek svého účesu. Směrová tryska pak vysouší vlasy velmi jemně díky hladkému a širokému proudu vzduchu.


 

Klíčové vlastnosti:

  • Standardní fén
  • Digitální motor o příkonu 1 600 W
  • stupně nastavení teploty
  • stupně nastavení rychlosti
  • Tlačítko studeného vzduchu
  • Technologie Air Multiplier™
  • Difuzér, koncentrátor vzduchu, ionizátor
  • Délka přívodního kabelu 2,7 m

 

Zdravé vlasy a dokonalý účes!

 

Poradí si se všemi typy vlasů

Dyson Supersonic HD07 disponuje řadou nástavců, pomocí kterých různým způsobem upravíte různé typy vlasů.


 

Magnetické nástavce

Vysoušeč Dyson je dodáván s praktickými magnetickými nástavci, které lze snadno nasadit a jednoduše měnit během stylingu vašeho účesu.

Nástavec proti polétavým vlasům

Stylingový koncentrátor

Praktický difuzér

Pouhým proudem vzduchu skryje krátké, polétavé vlasy pod ty delší a zajistí tak lesklý a hladký výsledek. Je určen pro konečnou úpravu nejen hladkých a rovných vlasů, ale i vln.

Propracovaný stylingový koncentrátor soustřeďuje vzduch na jednom místě a zajistí tvarování jednotlivých sekcí vlasů, aniž by pocuchal zbytek účesu. Širší a tenčí design vytváří vysokorychlostní proud pro perfektní tvarování vlasů.

Mezi výbavu vysoušeče vlasů patří také praktický difuzér, který dokonale rozptyluje vzduch a pomáhá redukovat krepatění vlasů. Difuzér s delšími hroty se dostane hlouběji do vlasů a spolehlivě je vytvaruje do okouzlujících vln a loken.

 
 

 Jemné sušení

 Nástavec se širokými zuby

Nový nástavec byl navržen pro šetrné vysoušení jemných vlasů na citlivé pokožce hlavy. Nástavec rozptyluje vzduch, vytváří jemný, chladnější proud vzduchu a zároveň vlasy rychle vysouší.

 Díky novému hřebenovému nástavci se širokými zuby zkrotíte i kudrnaté a strukturované vlasy. Díky robustním zubům natahuje vlasy a dodává jim objem a tvar.


 

Nejnovější nástavec Flyaway proti polétavým vlasům

 Poradí si s poletavými vlasy díky Coanda efektu, který vyhladí a skryje kratší vlasy pod ty delší. Hladký a lesklý výsledek jedním tahem.


 

Digitální motor

Srdcem vysoušeče je výkonný digitální motor Dyson V9. Motor zajistí až 110 000 otáček za minutu a vytvoří proud až 13 l vzduchu za vteřinu. Pro rychlé vysušení vlasů oceníte technologii Air Multiplier™ se zesíleným proudem vzduchu pro kontrolovaný vysokorychlostní proud vzduchu. Fén je navíc vyvinutý s ohledem na správné vyvážení a snadnou manipulaci. Výrobce umístil motor do rukojeti, čímž pozitivně ovlivnil těžiště, rozložení hmotnosti i tvar vysoušeče.


 

Měření a regulace teploty

Fén disponuje inteligentní regulací teploty, díky čemuž měří teplotu proudu vzduchu více než 40krát za vteřinu a chrání tak vlasy před poškozením vlivem extrémních teplot.


 

Vlastnosti

 3 rychlosti

 4 teploty

Studená brzda 

Dle vašich aktuálních požadavků si můžete nastavit 3 rychlosti fénování. Vysokou rychlost pro rychlé vysoušení a styling, střední pro běžné vysoušení a nízkou pro vyfoukávání.

Stejně snadno jako rychlosti lze nastavit také 4 teploty – 100 °C pro rychlé vysoušení a styling, 80 °C pro běžné vysoušení, 60 °C pro šetrné vysoušení a 28 °C pro stálý proud chladného vzduchu.

Rukojeť fénu disponuje tlačítkem pro vypnutí a zapnutí přístroje a tlačítkem pro studený šok. Funkce zajišťuje rychlé zchlazení vzduchu na 28 °C a účinnou fixaci účesu.


 

Balení obsahuje:

Doplňkové parametry

Kategorie: Fény
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: