Apple HomePod mini OFICIÁLNĚ RENOVOVANÉ OD APPLE

53 hodnocení
2 499 Kč 2 065 Kč bez DPH
Skladem
Varianta
Můžeme doručit do:
19.7.2024

OFICIÁLNĚ RENOVOVANÉ OD APPLE

Detailní informace

Detailní popis produktu

OFICIÁLNĚ RENOVOVANÉ OD APPLE --> Použité zboží, které firma Apple vrátila do původního stavu. Balení obsahuje neoriginální adaptér a vztahuje se na něj plná záruka 24 měsíc poskytovaná námi. 

Co vše nabízí inteligentní reproduktor Homepod mini?
bohatý 360° zvuk
inteligentní asistent Siri
chytré ovládání celé domácnosti
ochrana soukromí

Bohatý 360° zvuk
Na rozdíl od běžných reproduktorů, u kterých je nejlepší zvukový zážitek soustředěný na přední část reproduktoru, u Apple HomePod mini se můžete těšit na luxusní zvukový zážitek, a to ze všech stran! Žádná hluchá místa, žádné omezování prožitků – přesně tak jak produkty od Apple fungují.

Pokud chcete posunout už tak úžasný zvukový zážitek ještě dál, můžete jedno zařízení HomePod mini spárovat s druhým a vytvořit pár. Dva takto spárované reproduktory ve stejné místnosti vytvoří pravý a levý kanál pro opravdu pohlcující zvukovou scénu!

Inteligentní asistent všeho druhu - Siri
Apple HomePod mini komunikuje prostřednictvím chytrého hlasového asistenta Siri.

HomePod má přístup k databázi Apple Music, odkud vytáhne vámi požadovanou muziku. Mimo muziku vám umí přečíst ale i zprávy, poskytne vám informace o počasí a dopravě, převede jednotky nebo spočítá, co potřebujete.

Zaručeně oceníte i možnost telefonování, kdy HomePod mini dokáže přijmout hovor z iPhonu anebo ovládání zařízení ve Vaší chytré domácnosti.

Třešničkou na dortu je pak schopnost rozeznat až 6 různých osob, kdy u každé si Siri jasně vybaví, jakou hudbu má rád, co má naplánováno v diáři apod.

Doplňkové parametry

Kategorie: Hlasoví asistenti
Záruka: 2 roky
Stav: Rozbaleno

HomePod mini

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: