Omlouváme se, ale telefonní kontakt je z technických důvodů nedostupný. Prosím obraťte se na nás skrze e-mail :)

Jungle Speed Eco

1 hodnocení
499 Kč –20 %
JSECO01ML1
499 Kč –20 % 398 Kč 328,93 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
7.10.2022

Detailní informace

Detailní popis produktu

Myslíte si, že máte dobrý postřeh? Rychlé reflexy? Umíte dlouho udržet maximální pozornost? Dobře reagujete při změně situace? Pokud ano, tak je Jungle Speed právě pro vás!

Na začátku hry se hráči spravedlivě podělí o balíček karet. Poté střídavě otáčí vždy jednu horní kartu a pokládají ji před sebe. Pokud dva nebo více hráčů otočí stejnou kartu, snaží se co nejrychleji uchopit totem, který je ve středu stolu. Kdo vyhraje, předá všechny své otočené karty soupeři. Kdo však uchopí totem omylem, ten si za trest vezme všechny otočené karty od všech soupeřů. Vítězem hry se pak stane ten hráč, který se první zbaví všech svých karet.

Na první pohled to vypadá jednoduše, ale hlavní vtip je v rozdílnosti, resp. podobnosti obrázků na kartách. Na nich jsou zobrazeny různě složité symboly v několika barvách, které se občas liší jedním malým detailem.

Aby toho nebylo málo, občas se na stole objeví nějaká speciální karta, která nějakým způsobem mění pravidla hry. Např. se místo stejného symbolu hraje na stejnou barvu. Jiná karta naopak nutí všechny hráče, aby co nejrychleji popadli totem. Pokud se podobných karet sejde více, vytváří to slušný zmatek, ve kterém se orientují jen ti nejbystřejší hráči.

Se svou krátkou hrací dobou, jednoduchými pravidly a vysokou zábavností patří Jungle Speed mezi hry vhodné do každé společnosti a pro každou příležitost.

Obsah balení:
1 dřevěný totem
70 karet
1 sáček z organické bavlny
1 česká, slovenská, polská a maďarská pravidla hry

Doplňkové parametry

Kategorie: Karetní hry
Záruka: 2 roky

Speed

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: