Xiaomi Mi TV P1 55" 31691

5 hodnocení
11 895 Kč 9 830,58 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
28.3.2023

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pro chvíle odpočinku si zasloužíte TV 55" Xiaomi Mi TV P1 s praktickými funkcemi a dokonalým obrazem. Plně dostačující velikost úhlopříčky 55" spolu s rozlišením 4K Ultra HD je vhodný pro každého, kdo chce televizi do všech pokojů filmových nadšenců. Dokonalé rozlišení 4K nabízí bezchybně hladký a hluboký obraz. Technologie Android TV přináší netušené multimediální možnosti. Technologie LCD LED díky výkonné světelné diodě jistí dlouhou životnost obrazových bodů po celé ploše obrazovky. Smart technologie televize přináší nekonečné možnosti díky šikovným aplikacím. Sdílet obraz z mobilního zařízení budete moci díky funkci Miracast. Sdílet obraz z mobilu budete moci díky funkci Miracast.

Nejpodstatnější parametry televize 55" Xiaomi Mi TV P1

  • Televize Xiaomi má obrazovku o úhlopříčce 55"
  • Vždy ostrý a jemný obraz díky 4K rozlišení
  • Dynamický rozsah HDR je základem pro bezkonkurenční dynamiku a přirozenější podání
  • Možné je využití asistenty Amazon Alexa a Google Assistant
  • Hodnota snímkové frekvence 50 / 60 Hz dostačující pro hladký a plynulý obraz
  • Červené tlačítko HbbTV na dálkovém ovladači nabízí možnosti čtení ku příkladu programů TV stanic, archivu videí, nebo počasí
  • Schopnost hlasového ovládání eliminuje nutnost neustále sahat po ovladači
  • Předpřipravená WiFi technologie televize pro připojení k internetu
  • Standard VESA uchycení s připravenými závity o rozteči 300×300 k uchycení například na zeď

Mimořádná kvalita obrazu televize Xiaomi

Náročnější diváci se spokojí jen s tím nejlepším. 55" Xiaomi Mi TV P1 s dokonalou kvalitou obrazu a jemným rozlišením je pro vás ideální. Přídomek 4K značí panel s dohromady čtyřnásobným počtem zobrazovacích bodů, než mívá běžná televize s rozlišením Full HD. Obraz televize Xiaomi je tedy složen z 3840 × 2160 bodů, a jen díky tomu nabízí dobrou úroveň prokreslení a detailů. Ani při sledování z menší vzdálenosti se nemění jeho kvalita, je vždy perfektně ostrý. Kvalitní, jemný obraz oceníte především u kvalitních filmů na Blu-ray, ale i dokumentů či seriálů. I starší filmy či seriály natočené v nedostatečném rozlišení umí televize upravit do vyššího a tím je vylepší. Vedlejším, ale užitečným efektem vysokého rozlišení, bývá rychlý běh nabízených aplikací, v těchto televizích se totiž nachází výkonný hardware.

Další chytré funkce a aplikace televize Xiaomi

Televize Xiaomi vám také mimo jiné nabídne aplikace a sociální sítě, jako je YouTube a NETFLIX. Budete moci využívat Google Assistant a Amazon Alexa. Díky funkci Miracast budete moci sdílet obraz z mobilu. Po prvním spárování již není třeba telefon dále připojovat ručně, při budoucím přiblížení se bude připojovat automaticky.

Doplňkové parametry

Kategorie: Televize
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: