Philips OneBlade QP2520/65

4 hodnocení
898 Kč 742,15 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
9.2.2023

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jedinečná technologie OneBlade
Philips OneBlade je navržen pro styling tváře a péči o vzhled a zastřihne, vytvaruje a oholí vousy všech délek. Jeho klouzavá povrchová úprava a zaoblené hroty zajišťují snadné a pohodlné oholení. Ostří se pohybuje 200x za sekundu a účinně tak oholí i delší vousy.

Zastřihni to
Zastřihujte své strniště na oblíbenou délku. Holicí strojek Philips OneBlade je dodáván se 3 hřebeny na strniště. Ty mají délku 1 mm pro jednodenní strniště, 3 mm pro kratší strniště a 5 mm pro delší strniště.

Dejte tomu tvar
Díky oboustrannému břitu uvidíte každý chloupek a během několika sekund vytvoříte přesné linie.

Oholte to
Holicí strojek OneBlade nestříhá tak blízko pokožce, jako tradiční žiletka, takže vám nepodráždí kůži. Při pohybu proti směru růstu vousů jednoduše oholíte vousy jakékoli délky.

Kopíruje obrysy vaší tváře
Holicí strojek Philips OneBlade kopíruje obrysy tváře a umožňuje vám účinně a pohodlně zastřihovat a holit všechny části obličeje.

Vytvářejte přesné hrany a ostré linie
OneBlade kopíruje obrysy vaší tváře a umožňuje jednoduše a pohodlně zastřihovat a holit všechny části obličeje. Dodejte dvoustranným břitem svému vzhledu styl a pohybem břitu v kterémkoli směru vytvořte čisté linie.

Hřebeny na strniště, které vám otevřou více možností
Použijte jeden ze 3 dodaných hřebenů na strniště o délce 1, 3 nebo 5 mm a zastřihněte si své strniště na oblíbenou délku.

Životnost každého břitu je 4 měsíce
Pro zajištění optimálního výkonu stačí břity jednoduše každé 4 měsíce* měnit. Jakmile jsou břity opotřebené, indikátor životnosti se rozsvítí zeleně.

Použití za mokra nebo za sucha
Tento voděodolný holicí strojek můžete používat u umyvadla nebo ve sprše. Holicí strojek OneBlade pro holení za mokra a za sucha se snadno čistí a lze jej používat spolu s pěnou nebo bez ní.

Dobijte a můžete začít s úpravami
Dobíjení baterie trvá 8 hodin a poskytuje 45 minut konstantního výkonu.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Zastřihovače
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: