Hutermann Aromadifuzér Z01 bílý, 80ml - ultrazvukový, USB

1 hodnocení
448 Kč 370 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
22.4.2024

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vylaďte svůj domov do atmosféry pohody a klidu pomocí našeho zvlhčovače vzduchu. Vhodné pro aromaterapii, chromoterapii (terapie pomocí světla), vzhledem ke svému designu je tento přístroj i stylovým interiérovým doplňkem.

Tento přístroj přemění vodu na jemnou vodní páru. Přidáte-li do vody pár kapek esenciálního oleje, aroma difuzér je působením ultrazvuku rozloží na jemné mikročástice, které provoní váš byt. Můžete si zvolit, jakého aromaterapeutického účinku chcete dosáhnout. Skořice vás uklidní a rozveselí, grapefruit zbaví podráždění a hněvu, vůně eukalyptu zmírní vaši únavu a zvýší mozkovou aktivitu a navíc odežene komáry. Účinky aromaterapie jsou prokázané, čich totiž ovlivňuje naši náladu ze všech smyslů nejvíce. Postupným přechodem 7 barev LED světla navíc dosáhnete chromoterapeutického účinku (terapie pomocí barevného spektra).

Vhodné pro ložnice, obývací pokoje, kanceláře, jóga kluby, fitness a SPA centra, masážní salony.

Ovládání přístroje je velmi jednoduché. Jednoduše sejměte víko, naplňte vodou a kápněte několik kapek 100 procentního esenciálního oleje (není součástí balení).
Stiskem tlačítka přístroj aktivujete - rozsvítí se LED světlo, které mění barvy a aroma difuzér začne pracovat, dalším stiskem zůstane svítit aktuálně rozsvícená barva, třetím stiskem vypnete LED světlo i přístroj.

Přístroj se automaticky vypne při vyprázdnění nádobky.

Technické paramtery:
- kapacita nádobky: 80 ml (vystačí na cca 6 hodin vytváření mlžného oparu)
- materiál: PP + ABS
- LED osvětlení: mění postupně barvy, zhasnuto
- napájení: USB 5V (USB kabel přiložen)
- příkon: cca 5W
- rozměry: 100x88 mm

Obsah balení: přístroj, USB kabel, návod

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: