Niceboy ION ORBIS Bridge

Neohodnoceno
Značka: NiceBoy
497 Kč 411 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
19.7.2024

Detailní informace

Detailní popis produktu

Niceboy ION ORBIS Bridge je řídící jednotka pro chytré senzory řady ION ORBIS a nezbytný prostředník pro jejich propojení a ovládání v mobilní aplikaci Niceboy ION. Uvedení do provozu je extrémně jednoduché, připojení probíhá přes vaši místní Wi-Fi síť. S extra širokou kompatibilitou díky podpoře protokolů ZigBee 3.0, Bluetooth i MESH zvládnete připojit do své chytré domácnosti ještě více zařízení.

Řídící jednotka pro inteligentní senzory Niceboy ION ORBIS

Niceboy ION ORBIS Bridge slouží pro zapojení celé rodiny senzorů ION ORBIS. V nabídce najdete například senzory pohybu (otevřených dveří/oken), vibrací, teploty a vlhkosti a další. Všechny ION ORBIS senzory pak budete moci ovládat z mobilního telefonu s aplikací Niceboy ION, sledovat jejich aktuální nebo historický stav a vytvářet chytré scénáře provázáním s dalšími smart produkty. Jednotlivá čidla dobře využijete jako automatické spouštěče činností jiných chytrých produktů (například že se při otevření dveří rozsvítí světla v místnosti apod.).

Jednoduché uvedení do provozu

Zprovoznění zvládne každý během několika minut. Se vším vám navíc pomůže mobilní aplikace Niceboy ION. Řídící jednotku ION ORBIS Bridge stačí jen připojit k vaší 2,4GHz Wi-Fi síti a v mobilní aplikaci už přidáte všechny senzory i zařízení, u kterých tak můžete v aplikaci provádět nastavení a navzájem propojovat do chytrých scénářů.

Přes mobilní aplikaci Niceboy ION ovládáte senzory i celou domácnost

Kompletní ovládání senzoru Niceboy ION ORBIS Bridge naleznete v mobilní aplikaci Niceboy ION, která navíc podporuje mnoho jazyků (včetně češtiny a slovenštiny). Z aplikace kromě senzorů ovládáte i všechny produkty chytré domácnosti Niceboy ION a jejich ovládání lze sdílet i mezi ostatní členy domácnosti. Ze svého telefonu si u zařízení pohodlně nastavíte parametry, vytvoříte chytré scénáře, časové plány nebo zorganizujete svá zařízení do skupin. Na váš telefon také chytrá zařízení Niceboy ION posílají upozornění a informace o změnách stavu, takže máte vždy přehled, co se ve vaší domácnosti děje.

Otevřený systém chytré domácnosti s ovládáním v aplikaci Niceboy ION

Ovládání a propojování všech vašich produktů ION probíhá jednoduše a pohodlně v mobilní aplikaci Niceboy ION. Řada ION ORBIS se ale navíc může pochlubit otevřeností svého systému, protože podporuje protokoly ZigBee 3.0 a Bluetooth. Díky kompatibilitě s vícero protokoly budete tak moci do své sítě chytré domácnosti zapojit ještě více zařízení.

Praktické microUSB napájení

Napájení probíhá prostřednictvím přiloženého microUSB kabelu 5V/1A, který vám dává více možností, jak ION ORBIS Bridge zapojit k elektřině.

Kapacita 128 zařízení na jednotku

Kapacita ION ORBIS Bridge je až 128 zařízení v okruhu 90 metrů, propojit lze ovšem i více řídících jednotek dohromady a kapacita i dosah jsou tak neomezené.

Pohodlné sdílení

Sdílejte systém chytré domácnosti s rodinnými příslušníky jednoduše a pohodlně v aplikaci Niceboy ION.

Obsah balení

Niceboy ION ORBIS Bridge
MicroUSB kabel
Návod k použití

Doplňkové parametry

Kategorie: Centrální jednotky
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: