ARMODD Silentwatch 5 Pro

27 hodnocení
1 828 Kč 1 511 Kč bez DPH
Skladem
Varianta
Můžeme doručit do:
16.7.2024

Detailní informace

Detailní popis produktu

Prémiové chytré hodinky ARMODD Silentwatch 5 Pro mají velký displej s vysokým rozlišením

Chytré hodinky ARMODD Silentwatch 5 Pro spojují elegantní provedení a žádané funkce. Nezáleží na tom, zda máte mobilní telefon s Androidem, nebo iOS, chytré hodinky si rozumí s oběma systémy. ARMODD Silentwatch 5 Pro mají elegantní kulatý design a velký 1,5" IPS displej. Na boční straně hodinek je umístěno jedno tlačítko a jedno otočné kolečko pro usnadnění ovládání. Po spárování chytrých hodinek ARMODD Silentwatch 5 Pro s vaším mobilním telefonem přes Bluetooth budete dostávat notifikace z aplikací a nebo ovládat přehrávání hudby či dokonce vyřizovat telefonní hovory. Vzhled ciferníků si snadno vyberete dle vašeho vkusu nebo momentální nálady. V hodinkách jich na vás čeká celkem 6 + možnost dát na pozadí fotku dle vašeho výběru, ale v doprovodné aplikaci jich naleznete více než 200 včetně animovaných.

Klíčové vlastnosti chytrých hodinek ARMODD Silentwatch 5 Pro, černé

 • Silentwatch 5 Pro zaujmou čistým elegantním designem vhodným do společnosti i pro sport
 • Prémiové kovové tělo
 • Chytré hodinky jsou kompletně v češtině
 • Barevný a plně dotykový 1,5" IPS displej s rozlišením 454 × 454 px
 • Výborná čitelnost na přímém slunci
 • Rozsvícení displeje otočením zápěstí nebo poklepáním
 • Baterie s kapacitou 320 mAh poskytne dostatek energie až pro 7 dní běžného používání
 • Chytré hodinky počítají délku a efektivitu vašeho spánku
 • ARMODD Silentwatch 5 Pro umožní volání přímo z hodinek přes spárovaný chytrý telefon (musí být v dosahu Bluetooth připojení) a ovládání hudby
 • Intuitivní ovládání přes dotykový displej a dvě funkční tlačítka
 • Stopky s měřením mezičasů
 • Spárování s chytrým telefonem pomocí Bluetooth (5.2), díky čemuž budete dostávat upozornění na příchozí hovory, SMS, e-maily a zprávy z aplikací
 • ARMODD Silentwatch 5 Pro jsou voděodolné dle IP67
 • V hodinkách je 6 ciferníků a více než 200 dalších najdete v aplikaci včetně animovaných
 • Jako ciferník si můžete nastavit fotku dle vašeho výběru
 • Hodinky měří tep v reálném čase i v pravidelných intervalech, orientačně krevní tlak i saturaci kyslíku v krvi a EKG
 • 11 sportovních režimů pro měření výkonu
 • Aplikace WearPro poskytne ucelený přehled aktivit, další ciferníky a správu hodinek
 • Obsah balení: chytré hodinky ARMODD Silentwatch 5 Pro, nabíjecí magnetický USB kabel, návod v českém jazyce, černá dárková krabička

S hodinkami ARMODD budete mít zdraví pod kontrolou

Chcete mít přehled o vaší aktivitě a zejména kolik jste toho nachodili, jak rychlý byl váš tep, krevní tlak, EKG a spoustu dalšího? Chytré hodinky ARMODD Silentwatch 5 Pro vám přesně tyto informace poskytnou. Nemusíte se omezovat pouze běžnými aktivitami, ale věnovat se sportu naplno, hodinky ARMODD s vámi krok udrží. V chytrých hodinkách najdete 11 sportovních režimů pro zaznamenání chůze, běhu, cyklistiky, švihadla, badmintonu, basketbalu, fotbalu, běhu na páse, jógy, volného pohybu/posilovny i eliptického trenažéru. Chytré hodinky rovněž měří délku a kvalitu spánku. ARMODD Silentwatch 5 Pro nabídnou trénink pro správné dýchání a ženy ocení diskrétní zobrazení stavu menstruačního cyklu.

Upozornění na příchozí notifikace a další funkce

Spárujte chytré hodinky ARMODD Silentwatch 5 Pro s vaším mobilním telefonem prostřednictvím Bluetooth technologie a dostávejte oznámení o příchozích zprávách, hovorech, emailech i notifikacích z aplikací. Díky zabudovanému mikrofonu i reproduktoru můžete využít hlasového asistenta a vyřizovat hovory přímo ze svého zápěstí. Přes hodinky ARMODD Silentwatch 5 Pro lze ovládat i přehrávání hudby, zobrazit si aktuální počasí nebo najít ztracený telefon. Pro využití těchto funkcí je potřeba mít hodinky připojené k telefonu a být v jeho dosahu.

Prémiové kovové tělo, kulatý design a velké množství ciferníků

Kulatý design je klasika, která neomrzí. Nabízí skvělý přehled například při sportu a bude dostatečně reprezentativní když vyrazíte do společnosti. Dotykový 1,5" HD displej hodinek ARMODD je skvěle čitelný a ovládání hodinek bude rychlé a intuitivní. Displej probudíte otočením zápěstí nebo poklepáním. V chytrých hodinkách ARMODD Silentwatch 5 Pro naleznete 6 ciferníků, ale v aplikaci na vás čeká více než 200 dalšíchcool ciferníků včetně animovaných. Určitě tak pro vás nebude problém si vybrat ten, který vám vyhovuje nejvíce. Pokud budete chtít, můžete hodinkám ARMODD Silentwatch 5 Pro nastavit ciferník s pozadím vámi vybrané fotografie.

Všechna data z hodinek ARMODD Silentwatch 5 Pro uvidíte v přehledné aplikaci

Klíčovým prvkem dobrého uživatelského zážitku je pohodlné ovládání. Prostřednictvím aplikace si můžete upravit nastavení přesně podle svých představ. Jednoduše si nastavíte, zda budete chtít do hodinek ARMODD Silentwatch 5 Pro dostávat pouze upozornění například z Instagramu, ale posty z Facebooku vám vyskakovat nebudou. Nastavit si můžete i způsob buzení. Aplikace slouží rovněž jako deník všech vašich sportovních aktivit a hodinkami ARMODD zaznamenaných hodnot (spálené kalorie, tepová frekvence, saturace kyslíku či ušlé kroky).

Doplňkové parametry

Kategorie: Chytré hodinky
Záruka: 2 roky
Nevyplňujte toto pole:
Z Avatar autora armodd silent watch5 pro 11.2.2024 12:50
Za ty peníze jsou to naprosto úžasné hodinky. Největší mega plus je baterie. Hodinky nabíjím jednou měsíčně. Super výdrž. Maximální spokojenost.
Odpovědět