Niceboy Watch KIDS PATROL

50 hodnocení
Značka: NiceBoy
1 608 Kč 1 329 Kč bez DPH
Skladem
Varianta
Můžeme doručit do:
25.6.2024

Detailní informace

Detailní popis produktu

S chytrými hodinkami s GPS se děti neztratí

Pořiďte svým dětem chytré hodinky Niceboy Watch KIDS PATROL s integrovaným GPS modulem a zbavte se neustálého strachování o jejich bezpečí. V chytré mobilní aplikaci vždy vidíte, kde se vaše dítě právě nachází. Kromě aktuální polohy ukazuje aplikace i historii pohybu - víte tak, kde všude vaše dítě ten den bylo. Můžete se spolehnout na maximálně přesnou lokalizaci, určení polohy probíhá přes GPS, a v místech se slabým signálem i pomocí blízkých Wi-Fi sítí nebo vysílačů. Pro čitelné zobrazování polohy využívá aplikace populárních map od Google.

SOS tlačítko pro případ nouze

Pro krizové situace jsou hodinky Niceboy Watch KIDS PATROL vybavené velmi šikovnou bezpečnostní funkcí v podobě SOS tlačítka. Když by se vaše dítě ocitne v úzkých a potřebuje vaši pomoc, jednoduchým stisknutím tlačítka na hodinkách vám na váš telefon odešle upozornění o SOS situaci. Hodinky zároveň na mikrofon nahrají třicetivteřinový zvukový záznam, který včetně aktuální polohy dítěte odešlou do aplikace ve vašem mobilním telefonu.

Hovory i videohovory přímo z hodinek

Přes hodinky Niceboy Watch KIDS PATROL si můžete s vaším dítětem telefonovat nebo posílat hlasové zprávy úplně stejně, jako kdyby mělo mobilní telefon. Protože hodinky mají kameru, umí kromě klasických hovorů i videohovory. Můžete se spolehnout na stabilní signál i vysokou kvalitu hovorů, a to díky podpoře 4G sítí. Pro volání používají hodinky vyměnitelnou SIM kartu - ta je součástí balení, takže hodinky jsou připravené k okamžitému používání. V mobilní aplikaci lze hodinkám nastavit povolené kontakty nebo tichý režim pro časy vyučování nebo kroužků.

Rychlý přehled i nastavení v mobilní aplikaci

Hovory i hlasové zprávy, sledování polohy i změnu nastavení všech funkcí hodinek na dálku - vše jednoduše vyřídíte ze svého mobilního telefonu přes mobilní aplikaci Leefine (pro Android i iOS). S aplikací i hodinkami se domluvíte v mnoha jazycích (a to i včetně češtiny a slovenštiny), rozhraní je jednoduché a uživatelsky přívětivé opravdu pro každého. Do aplikace navíc můžete přidat i více uživatelů, takže dítě může být ve spojení se všemi členy rodiny.

SIM karta přímo v balení

Součástí balení je nano SIM karta od T-Mobile s kreditem 10 Kč a 200 MB dat (SIM kartu lze vyměnit za kartu jiného operátora).

Vodotěsné provedení

Hodinky vydrží i náročnější podmínky, díky krytí IP67 jsou odolné vůči vniknutí vody a prachu.

Výdrž baterie až 3 dny

Dobíjecí baterie hodinek nabízí výdrž až tři dny podle míry využití GPS.

Podpora Wi-Fi připojení

Hodinky lze připojit k internetu přes Wi-Fi sítě.

Barevný dotykový displej

Čitelný 1,44” IPS dotykový displej nabízí pohodlné ovládání a umožňuje videohovory.

Dvě barevné varianty

Dětské hodinky Niceboy Watch KIDS PATROL jsou dostupné ve dvou barevných provedeních - fialové a modré.

S bezpečnými zónami se děti nezatoulají

Chcete automaticky dostávat informace o pohybu dítěte mezi pravidelně navštěvovanými místy, například že vaše dítě vždy dorazilo v pořádku ze školy domů? Nastavte si v aplikaci taková místa jako tzv. bezpečné zóny (například domov, škola atd.), a dostávejte na telefon upozornění při vstupu do zóny nebo jejím opuštění.

Chytré hodinky, které děti baví

Niceboy Watch KIDS PATROL na děti dávají pozor, ale nabídnou jim i zábavu. S integrovanou kamerou mohou pořídit veselé fotografie a sdílet je k vám do aplikace. Na výběr je několik barevných ciferníků, aby si děti mohly vybrat ten, který se jim na hodinkách bude nejvíc líbit. Nadšení sportovci si pak s hodinkami mohou měřit počet ušlých kroků. Dalším krokem k větší samostatnosti dítěte je pak možnost nastavit si na hodinkách budík, ať už na ranní vstávání nebo na venčení psa.

Doplňkové parametry

Kategorie: Chytré hodinky
Záruka: 2 roky
Nevyplňujte toto pole:
A Avatar autora Tarif 16.8.2023 19:45
Dobrý den, můžete mi prosím objasnit, zda skrze hodinky lze tedy normálně volat (myslím tím spotřebují se volné minuty z mobilního tarifu) nebo hovory a nahrávání vzkazů funguje pouze přes aplikaci (tedy se spotřebovávají mobilní data)? Z popisu produktu jsem to bohužel nepochopila. A pokud vše funguje přes data, jaký objem je cca potřeba? Předem děkuji.
Odpovědět