Xiaomi Smart Air Purifier 4 Lite

1 hodnocení
2 899 Kč 2 396 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
19.7.2024

Detailní informace

Detailní popis produktu

Xiaomi Smart Air Purifier 4 Lite

Dýchejte čistě a zdravě. Čistička vzduchu Xiaomi Smart Air Purifier 4 Lite je vybavena vysoce účinným filtrem, který ze vzduchu odstraní až 99,97 % nečistot – jemných částic o velikosti 0,3 mikronu.

  • 99,97% účinnost filtrace pro jemné částice (0,3 mikronu)
  • Senzor PM 2.5, senzor teploty a vlhkosti pro sledování kvality ovzduší
  • Vhodné pro místnosti o velikosti 43 m2
  • Hlasové ovládání Google Assistant a Alexa
  • Dotyková LED obrazovka

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Vysoce účinný filtr

Filtr této čističky eliminuje až 99,97 % zvířecí srsti, prachu, pylu, kouře, TVOC a jemných částic o velikosti 0,3 mikronu (méně než jedno procento průměru vlasu). K vyčištění místnosti o velikosti 120 m2navíc čističce stačí pouhá hodina času.

  • Vhodné pro místnost 43 m2
  • PCADR 360 m3/h
  • FCADR 120 m3/h

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Integrované senzory

Mějte přehled o kvalitě ovzduší ve své domácnosti. Senzor PM 2,5 zajišťuje monitorování jemných částic znečišťujících ovzduší. Index kvality ovzduší znečišťujících látek PM 2,5 je na první pohled dobře čitelný – prohlédnout si jej můžete na přehledném LED displeji. Čistička disponuje také teplotním a vlhkostním senzorem.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Chytré ovládání

Usnadněte si život. Čističku vzduchu můžete ovládat velmi pohodlně – přes mobilní telefon s nainstalovanou aplikací Mi Home, která vám mimo jiné umožní vybudovat si inteligentní domácí scény s dalšími produkty Xiaomi. Ve spolupráci s Google Assistant a Amazon Alexa můžete svou čističku ovládat také hlasovými příkazy.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Nebude vás rušit

Hlučnost čističky za provozu je pouhých 33,4 dB, což je stejně tiché, jako šepot, takže vás nechá nerušeně spát. Tato čistička navíc zabere velmi malý prostor - o velikosti papíru A4, ale k vyčištění místnosti o velikosti 120 m2 jí stačí jedna hodina. Díky kompaktním rozměrům ji můžete snadno přenést do jiné místnosti. Jeden filtr lze používat až jeden rok a automatické upozornění vám připomene nutnost výměny.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Klíčové vlastnosti

Čistička vzduchu, pro místnosti 43 m2, PCADR 360 m3/h, FCADR 120 m3/h. Vysoce účinný filtr odstraní až 99,97 % jemných částic (0,3 mikronu). PM 2.5 senzor, senzor teploty a vlhkosti. Chytré ovládání přes aplikaci či hlasové asistenty Google a Assistant a Alexa. LED dotyková obrazovka, reálné zobrazení kondice vzduchu. Noční režim, hlučnost 33,4 dB. Filtr z životností až 1 rok. Kompaktní rozměry. Automatické upozornění na nutnost výměny filtru.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Čističky vzduchu a zvlhčovače
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: