Xiomi Mi Temperature and Humidity Monitor 2 27012

1 hodnocení
162 Kč 134 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
27.2.2024

Detailní informace

Detailní popis produktu

Popis produktu:

Mi Temperature and Humidity Monitor 2 - senzor teploty a vlhkosti s LCD displejem. Propojení s telefonem a další chytrou domácností od Xiaomi. Výdrž až 1 rok na baterii. Snadné připevnění na zeď.

Přesné měření pokojové teploty a vlhkosti může být výraznou pomocí pro lidi, kteří si potrpí na komfort, nebo mají děti a domácí mazlíčky. Senzor teploty a vlhkosti monitoruje váš domov a vy si stav můžete zkontrolovat jak na samotném zařízení, tak v mobilní aplikaci.

Senzor se vždy páruje výhradně přes Bluetooth. Nejjednodušším způsobem je párování přímo s vaším smartphonem, přes aplikaci Mi Home. Pokud je telefon v dosahu bluetooth, uvidíte aktuální teplotu a vlhkost vzduchu přímo v aplikaci.

Sofistikovanější je pak propojení s chytrou domácností. Senzor musíte napárovat na řídící jednotku (Xiaomi Gateway), kterou můžete zakoupit třeba v setu Mi Smart Sensor Set. Ta se pak postará o trvalé připojení senzoru teploty a vlhkosti do chytré domácnosti. Můžete pak vytvářet automatické scénáře, třeba aktivovat zvlhčovač vzduchu, pokud je vlhkost v místnosti příliš nízká, či zapnout ventilátor Xiaomi, pokud je teplota naopak nad stanovenou hodnotu.

Baterie
Senzor je napájen 1x CR2032 baterií, která jej udrží v chodu až 1 rok. Baterie není součástí balení.

LCD displej: 1,5"
Rozměry: 43 x 43 x 12,5mm
Rozsah detekce teploty: 0 - 60 °C (přesnost 0,1 °C)
Rozsah detekce vlhkosti: 0% - 99% RH (přesnost 1% RH)
Konektivita: Bluetooth 4.2


Stránky o produktu:

https://www.mi.com/en/

Doplňkové parametry

Kategorie: Detektory
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: