Xiaomi Electric Scooter 4 Lite

1 hodnocení
6 498 Kč 5 370 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
19.7.2024

Detailní informace

Detailní popis produktu

Přemýšlíte o vhodném způsobu pohybu po městě? Zaměřte pozornost na elektrickou koloběžku Xiaomi Electric Scooter 4 Lite. Toto ekologické vozítko vám má totiž vážně co nabídnout. Ať už na něm budete jezdit do práce, do školy, nebo jen tak na výlety, vždycky se můžete spolehnout na perfektní výkon, skvělou rychlost i vítanou bezpečnost. Koloběžka disponuje promyšleným designem řídítek ve tvaru T. Také vás potěší rozšířeným stupadlem, což zaručuje stabilnější i pohodlnější jízdu. A praktický je i vestavěný displej, na němž vidíte všechny podstatné údaje o své jízdě (rychlost, baterie, stav, režim).

Na jedno nabití na této koloběžce ujedete až 20 km. Je tomu tak zásluhou kvalitní baterie, která se může pochlubit kapacitou 5200 mAh (187 Wh).

Xiaomi Electric Scooter 4 Lite

Bezstarostné cesty

Na této elektrokoloběžce si dosyta vychutnáte každou svou jízdu. Postará se o to motor se jmenovitým výkonem 300 W, který vozítku zaručuje maximální rychlost 25 km/h a bezproblémové stoupání do vrchu o sklonu až 14 %. Praktický je zde však i režim chůze, který spočívá v pomalejší jízdě, a tak jej využijete zejména ve městě.

Koloběžka je vybavena odolnými 8,5palcovými pneumatikami, které tlumí nárazy a zabraňují prokluzování.

Xiaomi Electric Scooter 4 Lite motor

Dá se jednoduše složit

Vybila se vám baterie a potřebujete pokračovat v cestě pěšky? Chcete s koloběžkou nastoupit do vozu městské hromadné dopravy? Nebo byste rádi svoje elektrické vozítko naložili do kufru auta? Žádný problém. Ve všech zmíněných případech oceníte fakt, že koloběžka Xiaomi Electric Scooter 4 Lite disponuje praktickou skládací konstrukcí, a tak ji lze velmi jednoduše uvést do kompaktnější podoby.

Složení koloběžky zvládnete už za 3 vteřiny.

Xiaomi Electric Scooter 4 Lite skládací konstrukce

Kvalitní brzdy jako základ

Aby byla každá vaše jízda na elektrické koloběžce bezpečná, disponuje Xiaomi Electric Scooter 4 Lite dvojitým brzdným systémem – ten zahrnuje přední E-ABS a zadní bubnovou brzdu.

Xiaomi Electric Scooter 4 Lite brzdy

Doplňkové parametry

Kategorie: Elektrokoloběžky
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: