Philips Lumea Advanced SC1997/00

7 hodnocení
6 548 Kč 5 412 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
2.10.2023

Detailní informace

Detailní popis produktu

Chcete se zbavit neustálé nutnosti holení a hledáte zařízení, které vám v tom pomůže? Světoznámý výrobce Philips je zárukou kvality a skvělých technologií a oblast péče o tělo není jeho výjimkou. Nyní přichází na trh s revolučním epilátorem, který vás zbaví holení a nepříjemných chloupků jednou pro vždy. Model SC1997/00 je IPL epilátor, který vyniká především dlouhodobým účinkem holení. Dále se může pochlubit šetrností k lidskému tělu, svojí výbavou a skvělými funkcemi, které vás jistě nadchnou.

Použití na tělo a obličej

Epilátor Philips Lumea Advanced IPL dokáže hotové zázraky, když jde o zabránění dorůstání chloupků na těle. Pravidelně aplikované jemné světelné impulzy udrží vaši pokožku hedvábně hladkou každý den.

Technologie IPL

Zkratka IPL znamená Intense Pulsed Light (intenzivní pulzní světlo). Tato technologie spočívá ve využití širšího světelného spektra (oranžová, červená a infračervená světla), které s pomocí melaninu (barvivu v chloupcích) proniká až k folikulu. Díky světelné energii, která se v lůžku přemění na tepelnou, chloupek přestane růst a vypadne. Při opakovaném použití zůstává vaše pokožka úžasně hladká a na dotek jemná. Dokonce i v citlivých oblastech je zabránění chloupkům v růstu naprosto bezpečné a zároveň šetrné.

Senzor odstínu pokožky pro bezpečné použití

Na začátku nebo v průběhu ošetření epilátorem Philips Lumea Advanced IPL lze pro zvýšení bezpečnosti využít funkci vestavěného senzoru odstínu pleti. Ten doporučí vhodnou intenzitu ošetření. V případě, že je odstín vaší pokožky příliš tmavý, vysílání světelných impulzů automaticky zastaví.

Ošetření různých partií těla

Zvládne odstranit chloupky jak na obličeji (horní ret, brada), tak i z ostatních míst na těle včetně nohou, podpaží, oblasti bikin, paží a břicha, bez obav.

Přehledná mobilní aplikace

Zcela zdarma si můžete stáhnout přehlednou aplikaci Lumea, která vám pomůže přizpůsobit používání epilátoru Philips Lumea Advanced IPL vašim potřebám. Jako váš osobní rádce vám umožní využívat zařízení co nejlépe, správně a dosáhnout s ním dlouhodobých výsledků. V aplikaci si snadno vytvoříte osobní plán procedur pro každou část těla a také získáte rady a tipy pro používání. Pro maximální užitek aplikaci pravidelně kontrolujte a sledujte upozornění a připomínky.

Ověřená dlouhodobá účinnost

Studie dokládají omezení růstu chloupků nejméně o 85 % po pouhých třech ošetřeních**. První čtyři ošetření provádějte po dvou týdnech, poté se dostaví kýžené výsledky. Abyste si tyto výsledky udržela, provádějte další ošetření vždy po čtyřech týdnech. Již po osmi ošetřeních zůstane vaše pokožka hedvábně hladká po dobu až tří měsíců*.

Pro širokou škálu typů chloupků a pokožky

Philips Lumea Advanced IPL si účinně, jednoduše a bezpečně poradí s celou řadou chloupků na různých typech pokožky. Je účinný na chloupky v barvě přirozeně tmavé blond, hnědé i černé a u tónů pokožky počínaje velmi světlou a tmavě hnědou konče. Stejně jako jiné technologie na bázi IPL, ani tento epilátor není vhodný pro ošetření světlých blond, šedých nebo zrzavých chloupků, ani pro velmi tmavou pokožku. Pro správné fungování vyžaduje vysoký kontrast mezi pigmentem v barvě chloupků a v odstínu kůže.

Mimořádně bezpečné použití na obličeji

Díky přídavnému vestavěnému filtru světla lze zařízení bezpečně používat také na obličeji – nad horním rtem, na bradě, na tvářích a v dalších citlivějších oblastech.

Extra záruka

Získejte 3 roky záruku na produkty Philips Lumea s IPL technologií. Abyste mohli využít 1 rok záruky navíc zdarma, do 90 dnů po nákupu zaregistrujte svůj produkt na stránkách značky.

Klíčové vlastnosti:

  • Vestavěný senzor odstínu pleti
  • Ošetření různých partií těla (nohy, podpaží, oblast bikin, břicho nebo paže)
  • Praktická mobilní aplikace Lumea
  • Vhodné pro širokou škálu typů chloupků a pokožky
  • Omezení růstu chloupků nejméně o 85 % po pouhých třech ošetřeních
  • Zajistí vám dlouhodobě hladkou pokožku!
  • Typ holicího strojku    IPL
  • Použití a údržba          neomyvatelný
  • Zdroj energie  síťový 230V
  • Typ epilátoru IPL (intenzivní pulzní světlo)


* Průměrný výsledek 71% redukce chloupků na nohou, po úplném ošetřovacím cyklu (12 ošetření), objektivní studie na 48 ženách v Nizozemí a Rakousku. Studie byla realizovaná společností Philips.

 

** Měřeno na nohou, 67 % z 45 žen dosáhlo výsledku 85 % či více. Studie byla realizovaná společností Philips.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Epilátory a depilátory
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: