Tefal Optigrill+ GC712D12

11 hodnocení
3 199 Kč 2 644 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
18.6.2024

Detailní informace

Detailní popis produktu

Úvodní popis
Tefal OptiGrill + GC712D. Celkový příkon: 2000 W, Model: Gril, Zdroj tepla: Elektrický. Formát: Stolní, Barva: Titanová, Tvar varného povrchu: Obdélníkový. Včetně grilovacího příslušenství: Kuchařka

Perfektní výsledky grilování od krvavého po dobře propečený. OptiGrill+ unikátní chytrý gril, byl vyvinut pro dokonalé výsledky grilování. Je vybaven technologií „Automatického senzoru grilování“, automatickým nastavením doby grilování v závislosti na množství a tloušťce grilovaného jídla, zvoleném jednom ze šesti programů (burger, drůbež, sendvič, klobása, steak, ryba) a funkcí přípravy mraženého jídla. Během grilování vám barevný indikátor oznamuje průběh: růžová barva pro zahřívání, modrá a zelená pro začátek přípravy, žlutá pro „krvavé“ propečený, oranžová pro „medium“ a červená pro úroveň „dobře propečený“. Kdykoliv podle svých preferencí můžete grilování zvednutím víka přerušit, odebrat si svou porci, víko zavřít a pokračovat v grilování na požadovanou úroveň!

  • 6 automatických programů a indikátor stupně propečení pro dokonalé výsledky od krvavého až po dobře propečené maso
  • Indikátor propečení

Sledujte postup přípravy pro dokonalé výsledky grilování masa, od krvavého po dobře propečené. Indikátor ukazuje stav propečení a každou fázi hlásí zvukovým signálem, abyste přesně věděli, kdy je jídlo připraveno podle vašeho přání!

  • Lze mýt v myčce

Desky z litého hliníku s nepřilnavým povrchem a tác na šťávu lze mýt v myčce.

  • Vysoký výkon: desky z litého hliníku

Vysoce výkonné desky z litého hliníku s nepřilnavým povrchem pro snadné mytí.

Doplňkové parametry

Kategorie: Grily
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: