Hodnocení obchodu

Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček. 5864 hodnocení
5
5667x
4
153x
3
16x
2
7x
1
21x

Zanechte hodnocení

Nevyplňujte toto pole

Jak byste ohodnotili tento obchod? Vyberte hodnocení od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší.

Bezpečnostní kontrola

Vložením hodnocení souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Výpis hodnocení

RG Avatar autora Radim Goláň Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 10.1.2023
Vše ok.
JF Avatar autora Jiří Fáborský Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 10.1.2023
Jsem spokojený s obchodem i dodávkou zboží.
TM Avatar autora Tomáš Martínek Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 10.1.2023
JT Avatar autora Jana Tůmová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 10.1.2023
O.K.
PŠ Avatar autora Peter Škuci Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 10.1.2023
BH Avatar autora Břetislav Hanousek Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 10.1.2023
MP Avatar autora Martin Paleček Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 10.1.2023
JM Avatar autora Jan Manasterský Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 10.1.2023
FČ Avatar autora František Čopf Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 10.1.2023
JN Avatar autora Jiří Nekvinda Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 10.1.2023
AK Avatar autora Anna Koblížková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 10.1.2023
MS Avatar autora Marek Svitok Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 10.1.2023
PJ Avatar autora Petr Jandl Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 10.1.2023
PP Avatar autora Petr Pokorný Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 10.1.2023
JZ Avatar autora Jan Zetek Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 9.1.2023
MK Avatar autora Michal Knesl Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 9.1.2023
DK Avatar autora Daša Kašparová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 9.1.2023
MP Avatar autora Martin Pinďák Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 9.1.2023
JH Avatar autora Jiří Hampel Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 9.1.2023
MV Avatar autora Milan Vondrák Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 9.1.2023
rychlost, cena, produkt odpovídá popisu

Ovládací prvky výpisu

5872 položek celkem