Hodnocení obchodu

Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček. 5862 hodnocení
5
5665x
4
153x
3
16x
2
7x
1
21x

Zanechte hodnocení

Nevyplňujte toto pole

Jak byste ohodnotili tento obchod? Vyberte hodnocení od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší.

Bezpečnostní kontrola

Vložením hodnocení souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Výpis hodnocení

X Avatar autora Xxx Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 9.10.2024
Spokojenost
J Avatar autora Jana Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 6.10.2024
Vše ok, rychlost, komunikace, ceny. Doporučuji
LJ Avatar autora Libuše Jeřábková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 5.10.2024
LŠ Avatar autora Lukáš Štětina Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 5.10.2024
MJ Avatar autora Martin Juračka Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 5.10.2024
VS Avatar autora Vladimir Smolik Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 5.10.2024
RK Avatar autora Radek Klobouček Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 4.10.2024
JK Avatar autora Jan Kohout Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 4.10.2024
RH Avatar autora Romana Holešová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 4.10.2024
KS Avatar autora Katerina Sukova Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 3.10.2024
MV Avatar autora Michal Vrba Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 3.10.2024
RJ Avatar autora René Janeba Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 3.10.2024
DD Avatar autora Daniel Ditrich Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 3.10.2024
JH Avatar autora Jiří Hanilec Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 3.10.2024
Vše v pořádku
VM Avatar autora Veronika Mrkvicová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 3.10.2024
Nákup proběhl v pořádku. Rychlé dodání a super ceny.
ZJ Avatar autora Zdeněk Josefík Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 2.10.2024
Vše OK.
IH Avatar autora Ivan Huvar Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 2.10.2024
JK Avatar autora Jan Kovářík Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 2.10.2024
Vynikající přenosný, špičkový reproduktor, o několik tříd výše než reproduktory v této cenově kategorii. Dlouhá výdrž, cca 30 hodin. Vřele doporučuji
DŠ Avatar autora Drahomíra Šebestová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 2.10.2024
Spokojenost
VV Avatar autora Vladimír Varmuža Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 2.10.2024

Ovládací prvky výpisu

5870 položek celkem