F1 2022 (PS4)

3 hodnocení
998 Kč 825 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
16.7.2024

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vstupte do nové éry Formula 1® v EA SPORTS™ F1® 22, oficiální videohře šampionátu 2022 FIA Formula One World Championship™. Odstartujte do nové sezóny s přepracovanými vozy a upravenými pravidly redefinujícími závodní den, otestujte své dovednosti na nové trati Miami International Autodrome a okuste lesk a slávu života v režimu F1® Life. Pilotujte úžasné nové vozy v rámci sezóny Formula 1® 2022 s autentickou sestavou všech 20 jezdců a 10 týmů a užijte si nové závodní scény, u nichž se můžete rozhodnout, zda chcete vůz ovládat přímo, nebo raději vše přenecháte umělé inteligenci. Vytvořte si tým a doveďte ho na vrchol s novými možnostmi v oceňovaném kariérním režimu My Team, poměřte své závodnické schopnosti v přímém souboji na rozdělené obrazovce či v režimu více hráčů nebo vyjeďte na trať v supersportech těch největších značek motorsportu.
NOVÁ SEZÓNA, NOVÁ PRAVIDLA: Závoďte v nové éře vozů Formula 1® ve hře F1® 22.
PŘEPRACOVANÝ ZÁVODNÍ DEN: Ponořte se naplno do závodů F1® díky úchvatným (až filmovým) zastávkám v boxech, zaváděcím kolům a dalším lákadlům.
F1® LIFE: Okuste lesk a slávu Formula 1®.


Oficiální videohra šampionátu 2022 FIA Formula One World Championship™:


Nová sezóna, nová pravidla: Zúčastněte se nové sezóny a usedněte za volant neuvěřitelně odlišných vozů na legendárních tratích, včetně zcela nového okruhu Miami International Autodrome.Přepracovaný závodní den: Ponořte se naplno do závodění s dvěma možnostmi, jak odehrát důležité pasáže jako zaváděcí kola, výjezdy Safety Caru nebo interaktivní zastávky v boxech, a se zcela novými krátkými závody (sprinty).
Adaptivní UI: Díky novému systému umělé inteligence pro méně zkušené hráče budete v každém závodě konkurenceschopní.
F1® Life: Odemkněte si a vyzkoušejte nejrůznější supersporty, oblečení, doplňky a další parády.
My Team: Vyberte si počáteční rozpočet a vytvořte si od základů tým F1® s rozšířenými událostmi jednotlivých oddělení a bohatšími možnostmi úprav dekorů.
Kariérní režim: Otestujte své závodní vlohy ve světě F1® a propracujte se startovním roštem na samotný vrchol v oceňovaném 10letém kariérním módu.
Součástí je také série Formula 2™, líheň jezdců pro F1®, s krátkými, středními nebo plnými možnostmi sezóny a obsahem z ročníků 2021 a 2022.
Závody na rozdělené obrazovce pro dva hráče.
VR: Vychutnejte si F1® na maximum díky kompatibilitě s virtuální realitou na PC, která vám umožní prožít dramatické okamžiky závodů přímo z kokpitu.


Hra F1® 22 – oficiální produkt FIA Formula One World Championship.

© 2022 Electronic Arts Inc. Logo F1, F1, FORMULA 1 a související značky jsou ochrannými známkami společnosti Formula One Licensing BV spadající pod Formula 1. Licencováno společností Formule One World Championship Limited. Logo F2 FIA FORMULA 2 CHAMPIONSHIP, FORMULA 2, F2 a související značky jsou ochrannými známkami Federation Internationale de l’Automobile, které byly použity výhradně v rámci licence. Všechna práva vyhrazena.

Doplňkové parametry

Kategorie: Hry pro PS4
Žánr: Závodní
Stav: Nové
Jazyk hry: AJ
Distribuce: Krabicová

F1 2022

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: