NHL 23 (XSX) (CZ)

Neohodnoceno
368 Kč 304 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
18.6.2024

Detailní informace

Detailní popis produktu

Předobjednejte* si EA SPORTS™ NHL23 Standard Edition a získejte:

●    Balíček s výběrem hráčky s X-Factorem do HUT (1 ze 4)

●    Odemčení pěti zónových schopností X-Factor do World of Chel (okamžitě)

●    Podepsaný dres Sarah Nurseové v režimu World of Chel (digitální)

●    Odemčené pozice pro X-Factor do Be A Pro (2), bonus k ZB a bonusové body vlastností

EA SPORTS™ NHL 23 se hraje společně lépe. Získejte na jednu soupisku ty nejlepší hráče a hráčky světa zásluhou novinky v podobě smíšených ženských a mužských týmů v HUT. V rámci aktualizace po vydání hry získají hráči HUT a WOC možnost vytváření hry napříč platformami stejné generace, což rozšíří počet hráčů, zkrátí čekání na zápasy a nabídne více týmů, s nimiž budou moct měřit síly. A nově můžete ohromit diváky více než 500 novými animacemi nazvanými Pohyb puku na poslední chvíli, které vám pomohou kontrolovat vývoj hry po jakémkoli kontaktu – od přihrávek při klopýtnutí až po instinktivní střely z úrovně ledu. Přepracované strategické systémy vám navíc umožní snadno plánovat akce a vylaďovat vaše schopnosti tvůrce hry. Tak se domluvte s přáteli a vyzkoušejte dosud nejdynamičtější, nejpropojenější a vizuálně nejbohatší verzi Chel.

PŘENESENÍ OBSAHU

Hráči, kteří začnou hrát NHL 23 na systému PlayStation®4 nebo konzoli Xbox One budou mít možnost převést hodnotu svého týmu v HUT a postup do verze pro PlayStation 5 nebo Xbox Series X|S podle toho, kterou z platforem nové generace vlastní. Přenesení obsahu znamená, že v rámci NHL 23:

 • Mohou uživatelé ochránit 20 hráčských předmětů + trenéra na své aktuální soupisce a převést je na novou konzoli.
 • Po přesunu obsahu ze systému PlayStation®4 na PlayStation®5 nebo konzole Xbox One na Xbox Series X|S bude obsah z platformy starší generace z bezpečnostních důvodů převeden na neobchodovatelný.
 • Všechny mince a předměty zbývající ve vaší sbírce obdržíte na svůj účet na platformě nové generace v obdobné hodnotě ve formě obchodovatelných balíčků.

Toto jednorázové přenesení obsahu bude k dostupné s aktualizaci, která vyjde 8. listopadu.

HERNÍ SYSTÉM

VYTVÁŘENÍ HRY NAPŘÍČ PLATFORMAMI

Funkce vytváření hry napříč platformami v režimech HUT a World of Chel, která je momentálně plánována v rámci aktualizace po vydání, zkrátí čekání před zápasy a přivede větší počet hráčů, takže vy i vaši spoluhráči budete moct otestovat své schopnosti proti více týmům než kdy dřív.

POHYB PUKU NA POSLEDNÍ CHVÍLI

Nová série herních animací v beznadějných situacích dodá hře novou úroveň autentičnosti a vzrušení.

Akce při ztrátě stability:

Pokuste se o přihrávku nebo střelu po jakkoli intenzivním kontaktu. I když se dostanete do beznadějných situací, vždy budete mít možnost hrát dál, a navíc z nich vzejdou velkolepé sestřihové momenty. A díky více než 500 animacím při ztrátě stability bude každý okamžik stejně vzrušující jako ten předchozí.

Akce s volně se pohybujícím pukem:

Proměňte každý volný puk v příležitost – dvojitým poklepáním na tlačítko pro přihrávku nebo střelu můžete provést neuvěřitelnou akci zakončenou třeba gólem nebo odklizením puku.

Vylepšená UI brankářů:

Brankáři řízení hrou, využívající uživatelský systém ovládání, teď mají přístup k více než 50 novým skupinám reflexivních zákroků lidského hráče, což dohromady činí více než 350 nových animací zákroků.

X-FACTOR – AKTUALIZACE

Nové animace X-Factor:

Díky X-Factoru „Zkušenost“ Trevora Zegrase můžete napodobit jeho populární žabku přes branku, zatímco „Vytrvalost“ Sarah Nurseové zvyšuje schopnost hráče vystřelit či přihrát i při ztrátě stability.

X-Factor – vylepšení UI

Inteligentnější UI vytváří lepší herní situace, kde hráči řízení hrou využívají rozšířené X-faktory, které mají na ledě větší efekt, a umožňují jim tak lépe napodobovat jejich reálné protějšky.

ASISTENCE STRATEGIE

Herní strategie byly kompletně aktualizovány, aby byly snáze pochopitelné a umožnily vám stanovit ideální plán vyhovující vašemu hernímu stylu. Přehledně:

Dvě nové moderní strategie pro speciální týmy:

Součástí dovedností hráče jsou teď základní strategie NHL – klín (1-1-2), oslabení a přesilovka 1-3-1. Doplňují aktualizované stávající strategie pro speciální týmy tak, aby více odpovídaly tomu, co je k vidění v zápasech NHL současnosti.

Role hráčů při přesilovce:

Při přesilovce teď můžete rozdělit tři odlišné role: nahrávač, zakončovatel a držitel puku. Umělá inteligence bude vědět, které role mají hráči přiřazeny a bude podle toho rozhodovat, kam poslat puk na základě pozice, situace a tendencí X-faktoru.

Nová instruktážní videa:

Carrlyn Bathe rozebere v sérii nových videí jemné detaily strategií na oslabení a přesilovky.

AUDIOVIZUÁLNÍ PODOBA

OSLAVY

Oslavy se Stanley Cupem:

Nová interaktivní oslava vítězství ve Stanley Cupu vám nabídne další možnosti, když nastane chvíle vychutnat si triumf v režimu Organizace. Vyberte si, kdo zvedne pohár nad hlavu jako první, nechte si vyrýt jméno na podstavec a mnoho dalšího.

Hattricky:

Vrací se charakteristické házení čepic na led při hattricku a získáte i možnost přizpůsobit si oslavu trojnásobného gólového úspěchu.

Velké momenty:

Série nových animací v napínavých okamžicích, jako jsou obrat nepříznivého skóre, prodloužení, nájezdy nebo oslavy v zápasech play-off.

Světelná show:

Nové a autentické světelné show po vstřelení gólu v zápasech týmů NHL.

PROJEKCE NA LEDĚ:

 • Úplně nové projekce před začátkem zápasu.
 • Autentické projekce řady týmů NHL v off-line režimu.
 • 11 různých přizpůsobitelných začátků zápasů pro EASHL a off-line režim.
 • 11 nových ceremoniálů s národní hymnou pro režimy off-line, IIHF a tvorba on-line.

DIVÁCI A ATMOSFÉRA

V rámci kompletně přepracované inteligence diváků a systému audia lidé v hledišti rozumí dění v zápase a reagují na něj. Díky novému algoritmu skóre zapojení diváků teď můžete očekávat pochvalné skandování po napínavém vítězství na samostatné nájezdy a bučení směrem k trestné lavici, pokud v zápase venku faulujete domácího hráče.

ŽEBŘÍČKY

Díky novým automaticky řazeným žebříčkům v průběhu hry ve všech on-line i off-line režimech okamžitě uvidíte změny ve statistikách hráčů a týmů.

ENGINE FROSTBITE

EA SPORTS NHL 23 dál využívá technologii enginu Frostbite™ pro bezkonkurenční rozšíření grafiky na konzolích. Ať už jde o dynamické nasvícení a přepracované věrné ztvárnění postav nebo realistické animace vlasů a oblečení, je to právě Frostbite, který vdechuje hře život.

HERNÍ REŽIMY

HOCKEY ULTIMATE TEAM™

Vytváření hry napříč platformami:

V rámci aktualizace, aktuálně plánované po vydání hry, získají hráči HUT možnost vytváření hry napříč platformami stejné generace, což zkrátí čekání na zápasy a nabídne více týmů, s nimiž budou moct měřit síly.

Playlist HUT Rivals:

Kompletně přepracovaný mód HUT Rivals nově nabídne funkci Playlist HUT Rivals, díky které budou moct hráči soupeřit v řadě nových a měnících se zápasových formátů.

Odměny v HUT Rivals:

Na základě ohlasů komunity si teď můžete odemknout tři další úrovně odměn za vítězství nebo vítězné šňůry, které obdržíte okamžitě.

Integrace ženských národních týmů IIHF:

Naprostou novinkou je, že hráčky ženských národních týmů IIHF teď mohou figurovat po boku mužů na soupiskách v HUT. Díky tomu si můžete vytvořit tým snů z nejlepších sportovců světa. Navíc národní týmy teď pro různé akce disponují jak základními, tak i vylepšenými předměty.

REŽIM ORGANIZACE

Dosud nevídaná úroveň přizpůsobení:

Režim Organizace prošel rozsáhlou proměnou, v rámci které si teď hráči mohou přizpůsobit ligu mnoha novými způsoby, mezi nimiž nechybí:

 • Nastavení počtu týmů od 6 do 48.
 • Nastavení počet odehraných zápasů od 6 do 84.
 • Nastavení počtu divizí a konferencí.
 • Nastavení počet divizních, konferenčních a mezikonferenčních zápasů.
 • Nastavení počtu kol play-off a divokých karet.
 • Přizpůsobení počtu zápasů play-off v sérii a kole.
 • Kontrola nad počtem domácích a venkovních zápasů pro každou sérii play-off.
 • Kontrola nad výškou platového stropu a platů jednotlivých hráčů.

Tato dosud nevídaná úroveň přizpůsobení, společně s prvkem sdílení soupisky, umožňuje hráčům modelovat si ligy podle oblíbených let a sezón, počínaje érou Původní šestky až po období hokejového boomu v 80. letech.

EA SPORTS HOCKEY LEAGUE (EASHL)

Vytváření hry napříč platformami:

V rámci aktualizace, aktuálně plánované na listopad 2022, získají hráči WOC možnost vytváření hry mezi konzolemi stejné generace, což zkrátí čekání na zápasy a nabídne více týmů, s nimiž budou moct měřit síly.

Asistované strategie:

Nové herní strategie pomohou hráčům pochopit a zvolit ty správné, aby obraz hry odpovídal jejich představám a nabídl jim pestřejší a intenzivnější zážitek.

X-Factor – nové možnosti:

Výrazný vliv schopností hráčů na základě X-faktorů otevírá širší škálu možností přizpůsobení herního stylu.

Novinky v Tvůrčí zóně:

Díky větší kontrole než kdy dřív si teď můžete upravit stadion, oslavy a projekce na led.

NHL, štít NHL (NHL Shield) a slovní označení a vyobrazení trofeje Stanley Cup jsou registrovanými ochrannými známkami National Hockey League. Znaky NHL a týmů NHL jsou majetkem NHL a jejích týmů. © NHL 2022. Všechna práva vyhrazena. Oficiální licencovaný produkt National Hockey League. NHLPA a logo NHLPA jsou ochrannými známkami NHLPA použitými v rámci licence udělené společnosti Electronic Arts Inc.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: