Niceboy ION Home Security Camera

Neohodnoceno
Značka: NiceBoy
838 Kč 693 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
16.7.2024

Detailní informace

Detailní popis produktu

Niceboy ION Home Security Camera

 

Inovativní vnitřní IP kamera ION Home Security Camera od společnosti Niceboy s rozlišením 1920x1080 px je dokonalým zabezpečovacím prvkem. S rotačním mechanismem o 355° horizontálně a 90° vertikálně tak vždy pokryje větší plochu, díky čemuž budete mít maximální přehled o dění ve vaší domácnosti.

 

 


 
 

Jednoduché ovládání

Kameru lze snadno propojit s mobilní aplikací Niceboy ION, ve které si vše jednoduše a rychle nastavíte, ať už jste kdekoli. Skrze aplikaci můžete také sledovat dění ve vaší domácnosti v reálném čase, případně si přehrát i starší záznamy.

Jednoduché ovládání
 
 
 
Detekce pohybu

Detekce pohybu

Bezpečnostní kamera Niceboy ION Home Security Camera je dále vybavena senzorem pro inteligentní a spolehlivou detekci pohybu či zvuku. Jakmile kamera zaznamená pohyb nebo hluk, okamžitě začne nahrávat záznam a zároveň vám pošle i upozornění prostřednictvím aplikace do vašeho mobilního telefonu.

 
 
 

Inovativní funkce

Zhoršení světelných podmínek není pro kameru Niceboy žádný problém. Je totiž vybavena pokročilou technologií pro noční vidění, a to až na vzdálenost 10 metrů. Potěší i integrovaným mikrofonem a reproduktorem pro obousměrnou komunikaci a záznamy ukládá na paměťovou microSD kartu o maximální velikosti až 128 GB, jež není součástí balení nebo můžete také využít placeného cloudového úložiště s podporou šifrování dat.

Inovativní funkce

Doplňkové parametry

Kategorie: IP Kamery
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: