Xiaomi Mi 30769 Computer Monitor Light Bar LED 5W 2700K - 6500K

4 hodnocení
933 Kč 771 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
16.7.2024

Detailní informace

Detailní popis produktu

Světelná lišta Xiaomi Mi Computer Monitor Light Bar

Utvořte ze svého pracovního stolu místo, kde se budete cítit dobře a každá návštěva ho bude obdivovat. Světelná lišta Xiaomi Mi Computer Monitor Light Barje právě tím pravým příslušenstvím, které do vašeho hnízdečka vtáhne něco nového a praktického.

  • barevná teplota od 2700K do 6500K
  • nízká spotřeba
  • dálkové ovládání
  • napájení přes USB

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Připevnění přímo k monitoru

Světelná lišta Xiaomi Mi Computer Monitor Light Bar nezabírá žádné cenné místo na vašem stole. Připevníte ji jednoduše k monitoru, respektive na jeho horní část. Díky tomu vám osvětlí část stolu před monitorem. Přitom se nemusíte bát žádných odlesků a nepříjemného lesku obrazovky.

Vaše oči budou v bezpečí

Pravděpodobně víte, že moderní monitory bývají vybaveny technologií Flicker-Free. Zamezuje nepříjemnému blikání obrazovek, které je příčinou únavy očí. Toto nepříjemné blikání však vydávají i světelné zdroje. Ne tato světelná lišta, jelikož ta je flicker free!

Přizpůsobte si barvu i jas

Barevná škála je téměř nekonečná a vy si ji můžete sami přizpůsobit. Také teplotu světla si vyberete přímo na míru. Ovládání je velmi jednoduché, protože ke světlu dostanete také bezdrátový ovladač. Jeho používání je jednoduché, například barevnou teplotu měníte otáčením.

Moderní USB-C

Čím je světelná lišta napájená? Je vybavena konektorem USB-C, takže ji stačí připojit k počítači. Pak se rozsvítí kdykoliv, kdy zapnete počítač. Můžete ji však napájet i z power banky nebo přes klasický adaptér do zásuvky. Nějaký s konektorem USB-C doma jistě máte.

Klíčové vlastnosti

Světelná lišta k monitoru o rozměrech 23 x 448 mm. Světlo s teplotou od 2700K do 6500K. Velikost dálkového ovládání 66.5 x 34 mm. Magnetické připevnění, kovové tělo, žádné odlesky od obrazovky, napájení přes USB-C port z power banky nebo rovnou z počítače.

Doplňkové parametry

Kategorie: LED osvětlení
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: