Xiaomi Mi 2K Gaming Monitor 27" 33423

4 hodnocení
7 613 Kč 6 292 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
16.7.2024

Detailní informace

Detailní popis produktu

27palcový herní monitor Mi 2K

Široký barevný rozsah a vysoká obnovovací frekvence pro extrémně čistý herní obraz

Extrémně čistý obraz s rozlišením 2560 × 1440

Displej IPS se širokým úhlem sledování

Ultravysoká obnovovací frekvence 165 Hz

Doba odezvy 1 ms IMBC

Podporuje široký barevný rozsah 95 % DCI-P3

8bitové barvy True Colour

Delta E < 2 (průměr)

Kalibrace barev z výroby

DisplayHDR" 400

Vylepšení zobrazení díky vysokému dynamickému rozsahu

Certifikace slabého modrého světla TÜV

Šetrný k očím

Port USB 3.0

Rychlý přenos a snadné nabíjení

Otočný stojan

Vhodný pro režim na výšku a montáž na stěnu


Extrémně precizní displej QHD 2K

Díky kombinaci rozlišení 2560 × 1440 a velké 27“ obrazovky zřetelněji uvidíte každý pohyb protivníka. Mimořádně čistý a precizní obraz zajistí, že budete vždy připraveni na nepřátelské útoky.


Působivý displej IPS

Hladká obrazovka IPS má ultraširokoúhlý úhel sledování 178°, který nabízí živé a realistické sledování z každého úhlu. Působivý displej se dodává s důmyslným tenkým provedením rámečku na třech stranách – zbavíte se tedy okrajů a máte možnost využívat několik hladce propojených displejů pro naprosto pohlcující zážitek.


Rychlejší a plynulejší

Pokud má někdo dobře pracovat, musí si dobře naostřit nástroje. Obdobně platí, že úspěšný hráč počítačových her potřebuje plynulé zobrazení. Ultravysoká obnovovací frekvence 165 Hz vylučuje trhavé zobrazení a umožňuje vám přesněji zamířit na nepřátele.


Rychlá odezva, rychlé vítězství

O výsledku bitvy se často rozhoduje v mžiku. 27palcový herní monitor Mi 2K má rychlou dobu odezvy 1 ms IMBC, která vám umožní být vždy o krok napřed.


Spolehlivý obraz

Už se vám někdy stalo, že v kritickém okamžiku došlo ke zpoždění? Vynechané snímky zkazí spoustu skvělých okamžiků. Technologie AdaptiveSync synchronizuje přenosovou rychlost mezi grafickou kartou a monitorem, odstraňuje trhavé zobrazení a zpoždění a poskytuje plynulé a stabilní herní zážitky.

Vypnutá technologie AdaptiveSync

Zapnutá technologie AdaptiveSync


Ultraširoký barevný rozsah přináší živý obraz

27palcový herní monitor Mi 2K pokrývá 95 % rozsahu DCI-P3 a 100 % rozsahu sRGB, což znamená přesné zobrazení až 16,7 milionu barev s jasem více než 400 cd/m2 se zapnutou funkcí HDR. Ať si prohlížíte videa nebo fotografie, živé a přesné zobrazení barev je vždy žádoucí.


Věrná kalibrace barev zajišťuje realistické odstíny

Každý 27palcový herní monitor Mi 2K byl kalibrován podle standardu Delta E < 2 (typická hodnota). Obraz a videa na obrazovce jsou věrné a realistické, s živými a přesnými barvami.


Nepřítel se nikde neschová

Technologie vylepšení zobrazení HDR značně vylepšuje detaily zobrazení a upravuje jas obrazovky tak, aby bylo lépe vidět v tmavších oblastech.

Vypnutá funkce HDR

Zapnutá funkce HDR


Pohodlí pro oči

Režim s nízkým podílem modrého světla může odfiltrovat krátkovlnné modré světlo, které škodí očím. Tím se sníží namáhání očí a vy budete moci pracovat pohodlně.


Spousta portů pro různé způsoby použití

27palcový herní monitor Mi 2K podporuje konektory DP, HDMI, konektor pro sluchátka a porty USB 3.0. Všechna zařízení lze snadno připojit k monitoru a ušetřit čas. Při práci s tímto praktickým a efektivní monitorem můžete také nabíjet telefon.


Skrytý odvod tepla

27palcový herní monitor Mi 2K využívá konstrukci se skrytým odvodem tepla, kde je modul pro odvod tepla umístěný za stojanem monitoru, což zajišťuje bezchybný vzhled.


Magnetický zadní kryt

Jednoduchý magnetický zadní kryt se snadným použitím lze snadno připevnit ke stojanu monitoru. Stačí jej zaklapnout na místo při instalaci a při rozebírání stačí jen stisknout tlačítko.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Monitory
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: