Doprava a platba

ikona3DO 24 HODIN

U VÁS DOMA

*Doprava do 24 hodin platí pro objednávky přijaté do 11 hod dopoledne v pracovní dny, objednané skrze PPL. 

DOPRAVA


JE VŽDY ZDARMA PRO CZ*

NA SLOVENSKO OD 80 EURO


 393ba87d-24ae-4e3f-8eef-a45ee3d11118_lrg

Cena za dopravu: 89 Kč / 3.5 EUR

PPL - Zásilka bude doručena přímo na Vaši dodací adresu. O přesném termínu doručení Vás bude PPL informovat pomocí emailu a SMS. Po domluvě lze doručit v předem určený čas. Na Slovensku Vám zásilku doručí kurýrní služba INTIME. Neneseme zodpovědnost za možné prodlevy způsobené přepravcem.

Cena za dopravu:  55 / 3,5 EUR

ZÁSILKOVNA- V rámci spolupráce s dopravcem Zásilkovna odesíláme balíky po celé České i Slovenské republice. Balíčky jsou zabaleny v bublinkatých obálkách, které jsou vyztuženy papírovými kartony. Při větší objednávce je objednávka zabalena do krabičky, která je vypolstrovaná bublinkovou fólií. Neneseme zodpovědnost za možné prodlevy způsobené přepravcem.


ceska-posta

Cena za dopravu: 49, 119, 139 Kč / 4 EUR

ČESKÁ/SLOVENSKÁ POŠTA- Pomocí České Pošty doručujeme balíky po celé České republice. Balíčky jsou zabaleny v bublinkových obálkách, které jsou vyztuženy papírovými kartony. Při větší objednávce je objednávka zabalena do krabičky, která je vypolstrovaná bublinkovou fólií. To samé pro Vás máme i na Slovensku pomocí Slovenské Pošty. Neneseme zodpovědnost za možné prodlevy způsobené přepravcem.

Dále nabízíme možnost Balíkovny - 49 Kč

Balík na poštu - 119 Kč

Balík do ruky - 139 Kč


Cena za dopravu: ZDARMA

*Doprava zdarma - doba dodání 14-21 dní. - U této služby není definovaný konkrétní dopravce, toho v daný moment vybereme my podle aktuální situace a vytíženosti přepravy. Je možné, že bude vybrána pobočka Zásilkovny, která je nejblíže vašemu bydlišti. Nicméně, ať vaši zásilku doručí DPD, Intime či jiný dopravce, cena, kterou zaplatíte vy, bude vždy stejná. ZDARMA. Baliček při této dopravě není pojištění a délka jeho doručení může být 10-14 dní. Při této dopravě není povolena platba na dobírku, či při převzetí.Výběr, zda Vám bude doručovat kurýr, či Zásilkovna (99%) je vždy na nás.


fast-delivery

Cena za dopravu: 119 Kč - MOMENTÁLNĚ NEDOSTUPNÉ

VEČERNÍ EXPRESNÍ DORUČENÍ PRAHA- V rámci Prahy nabízíme doručení na adresu ve večerních hodinách. V případě vytvoření objednávky do 11:00 ve všední den, doručíme Zásilku v rámci daného města ještě ten samý den a to ve večerních hodinách mezi 18. a 22. hodinou.


Cena za odběr: ZDARMA

OSOBNÍ ODBĚR KLADNO- Vyzvedněte si Vaši objednávku v Kladně na adrese Zd.Petříka 1878, Kladno (vedle Nemocnice)

 

PLATBA


JE VŽDY ZDARMA


Cena za online platbu: ZDARMA

PLATBA ONLINE- Okamžitá platba přes platební bránu. Příjem všech platebních karet. Platby se propisují do systému okamžitě. Díky tomu se jedná o nejrychlejší a nejspolehlivější způsob, aby byla Vaše objednávka co nejdříve vyexpedována. Platba kartou a online bakonvním převodem


bankovni-prevod

Cena za převod: ZDARMA

BANKOVNÍ PŘEVOD- Při zvolení platby převodem na účet Vám bude automaticky zaslán email s pokyny k platbě. Balíky expedujeme po připsání platby na účet, časové rozmezí tedy může být ovlivněno platbou.

Číslo účtu: 2601329206/2010 (CZK) 
CZ6120100000002101372750 (EUR) 


twisto

Cena za převod: ZDARMA

TWISTO- vám umožňuje nakoupit dnes a zaplatit až příští měsíc. Nestresujte se placením ani tím, jestli máte zrovna dost peněz na účtu. Vše bez úroků při platbě do 14 dnů! 


prevodem

Cena za dobírku:
 35 Kč / 1 EUR
Zásilkovna 35 Kč / 0,5 EUR

DOBÍRKA - Při doručení zásilky zaplatíte hotově kurýrovi, nebo na přepážce u České Pošty. V případě objednávky skrze Zásikovnu je zaplatíte peníze hotově na pobočce.

 

Platba MallPay --> AKCE --> DOPRAVA ZDARMA PRO OBJEDNÁVKY NAD 1000 Kč !!!