WD Elements Portable 1TB WDBUZG0010BBK-WESN

31 hodnocení
1 539 Kč 1 272 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
22.5.2024

Detailní informace

Detailní popis produktu

WD ELEMENTS USB 3.0 PORTABLE HARD DRIVE 1TB

Přenosné pevné disky WD Elements™ s rozhraním USB 3.0 poskytují zákazníkům orientovaným na užitnou hodnotu spolehlivé přenosné vysokokapacitní úložiště, velmi rychlý přenos dat, univerzální konektivitu a obrovskou kapacitu.
 
 

Kompatibilita S Rozhraním USB 3.0 I USB 2.0

Tento disk nabízí kompatibilitu s nejnovějšími zařízeními s rozhraním USB 3.0 i zpětnou kompatibilitu se zařízeními s rozhraním USB 2.0.
 

Rychlý Přenos Dat

Pokud je přenosný pevný disk WD Elements připojen k portu USB 3.0, dosahuje vysokých rychlostí přenosu dat.

Zvýšení Výkonu Počítače

Jestliže je interní pevný disk téměř plný, výkon počítače je nižší. Nemažte soubory. Uvolněte místo na interním pevném disku přenesením souborů na přenosný pevný disk WD Elements, a vylepšete tak výkon svého notebooku.

Obrovská Kapacita V Malém Provedení

Malý a lehký design nabízí kapacitu až 5TB. Přenosné pevné disky WD Elements jsou tedy ideálními společníky pro uživatele, kteří často cestují.

Kvalita Je Ve Společnosti WD Prioritou Č. 1

Dobře víme, jak jsou pro vás vaše data důležitá. Proto své disky navrhujeme tak, aby měly dlouhou životnost, vynikající odolnost proti nárazu a aby byly dlouhodobě spolehlivé. Disky jsou navíc chráněny odolným pouzdrem, které bylo navrženo s důrazem na ochranu i styl.

General
Kapacita 1 TB
compatibility Disk je naformátován na systém souborů NTFS, který podporuje systémy Windows® 10+. Použití v jiných operačních systémech může vyžadovat přeformátování. Kompatibilita se může lišit v závislosti na konfiguraci hardwaru a operačním systému uživatele.
Dimension 110.6mm x 82.1mm x 15mm
Product Weight 0.29lbs
Rozhraní USB 3.0
USB 2.0

  • přenosný pevný disk
  • Kabel USB 3.0
  • Stručný průvodce instalací
 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Pevné disky
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: