Marvel's Spider-Man 2 (PS5) CZ

17 hodnocení
1 248 Kč 1 031 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
19.7.2024

OBSAHUJE CZ TITULKY

Detailní informace

Detailní popis produktu

Houpejte se, skákejte a vychutnávejte si nová pavučinová křídla při cestování po marvelovském New Yorku. Bleskově přepínejte mezi Peterem Parkerem a Milesem Moralesem a užívejte si rozličné příběhy a nové epické schopnosti, zatímco ikonický padouch Venom ohrožuje Newyorčany, jejich město i ty, které milují.

 

PŘEHLED HRY

Spider-Mani Peter Parker a Miles Morales se vracejí s novým vzrušujícím dobrodružstvím v kritiky oceňované sérii Marvel's Spider-Man. Houpej se, skákej a vychutnávej si nová pavučinová křídla při cestování po marvelovském New Yorku. Bleskově přepínej mezi Peterem Parkerem a Milesem Moralesem a užívej si rozličné příběhy a nové epické schopnosti, zatímco ikonický padouch Venom ohrožuje Newyorčany, jejich město i ty, které milují.

 

VÝVOJ SPIDER-MANOVA PŘÍBĚHU

Symbiontova neuvěřitelná síla nutí Petera a Milese čelit těžké zkoušce odolnosti – v masce i bez ní. Oba hrdinové musí najít rovnováhu mezi svými životy, přátelstvím a povinností chránit ty, kteří to potřebují.

 

VYŽKOUŠEJ HRU SE DVĚMA HRATELNÝMI SPIDER-MANY

Bleskově přepínej mezi oběma Spider-Many na průzkumu rozsáhlého marvelovského New Yorku. Vyzkoušej Peterovy nové symbiontí schopnosti a Milesovu výbušnou sílu v podobě bioelektrického jedu. Objev upgradovatelné high-tech vybavení, které vylepšuje bojový zážitek a umocňuje hloubku a rozmanitost hry.

 

BOJUJ S IKONICKÝMI SUPERPADOUCHY OD MARVELU

Bojuj s řadou nových a ikonických padouchů, včetně originálního zpracování monstrózního Venoma, nelítostného lovce Kravena, prchlivého Lizarda a mnoha dalších!

 

NAVŠTIV ROZŠÍŘENÝ NEW YORK OD MARVELU

Prozkoumej marvelovský New York v měřítku větším než kdy předtím a poznej dvě nové čtvrti – Brooklyn a Queens – nebo Coney Island.

 

PŘÍSTUPNĚJŠÍ SPIDER-MANSKÝ ZÁŽITEK

Díky podpoře řady funkcí zvyšujících přístupnost hry bez bariér si Marvel's Spider-Man mohou užít hráči s různými schopnostmi.

Doplňkové parametry

Kategorie: Hry pro PS5
Jazyk hry: CZ

2

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: