The Last of Us Part I (PS5) CZ

12 hodnocení
1 378 Kč 1 139 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
25.6.2024

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zažij emotivní příběh a nezapomenutelné postavy ve hře The Last of Us, která získala více než 200 ocenění Hra roku.

 

Ve zpustošené civilizaci, kde řádí nakažení a otrlí přeživší, je unavený hlavní hrdina Joel najat, aby propašoval čtrnáctiletou Ellie z vojenské karanténní oblasti. Jenže to, co původně vypadá na jednoduchou prácičku, se brzy změní v brutální cestu napříč celou zemí.

 

Obsahuje kompletní příběh hry The Last of Us pro jednoho hráče a slavnou prequelovou kapitolu Left Behind, která popisuje události, jež navždy změnily životy Ellie a její nejlepší kamarádky Riley.

 

The Last of Us Part I – klíčové prvky

- Hra byla kompletně od základů přepracována pomocí nejnovější technologie enginu PS5™ od Naughty Dog s pokročilou vizuální věrností, plně integrovanými funkcemi bezdrátového ovladače DualSense™ a dalšími funkcemi.

- Zažij emotivní příběh a nezapomenutelné postavy Joela a Ellie ve hře The Last of Us a seznam se s událostmi, které navždy změnily životy Ellie a její nejlepší kamarádky Riley v kritikou oceňované prequelové kapitole Left Behind.

- Zcela přepracovaný původní zážitek, který je věrně reprodukován, ale obsahuje modernizované herní mechanismy, vylepšené ovládání a rozšířené možnosti přístupnosti.

- Ponoř se do vylepšeného příběhu vyprávěného pomocí prostředí, efektů, animací obličejů i zdokonaleného průzkumu a boje.

Doplňkové parametry

Kategorie: Hry pro PS5
Žánr: Akční
Stav: Nové
Jazyk hry: CZ
Distribuce: Krabicová

Part 1

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: