The Quarry (PS5)

Novinka
2 hodnocení
1 178 Kč 974 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
29.5.2024

Detailní informace

Detailní popis produktu

Partička teenagerů uspořádá poslední den na letním táboře oslavu. Žádné děti. Žádní dospělí. Žádná pravidla!

 

Věci ale naberou rychlý spád.

 

Teenageři začnou být pronásledování něčím nebezpečným a krvelačným a čeká je noc hrůzy. Přátelské žerty a flirt jdou stranou a čeká je rozhodnutí na život a na smrt. Společné vztahy se budou budovat i bortit podle tlakem rozhodnutí, která uděláte. Zahrajte si za každou z devíti postav v napínavém filmovém příběhu, kde každé rozhodnutí ovlivní vývoj, kam se bude příběh ubírat. Každá postava se může stát hvězdou show, nebo zemřít, než se dočkáte rána.

 

Jak se bude váš příběh vyvíjet?

 

VÁŠ PŘÍBĚH, JEJICH OSUD

Odvážíte se zkontrolovat, co je za padajícími dveřmi? Prozkoumáte výkřiky, vycházející z lesa? Zachráníte své přátelé, nebo budete zoufale utíkat? Každá volba, ať je velká nebo malá, vás posune jiným směrem.

 

ÚŽASNÝ FILMOVÝ ZÁŽITEK

Špičkové technologie, zachycující reálné obličeje a filmové osvětlení dodávají hře realistický vizuál. To vše je doplněno neuvěřitelnými hereckými výkony hollywoodských hvězd.

 

UŽIVEJTE SI STRACH S PŘÁTELI

Vložte svou víru do svých sedmi přátel v online hře*, kde pozvaní spoluhráči sledují a hlasují o klíčových rozhodnutích a vytvářejí tak příběh s vámi. Nebo si zahrajte v kooperativním módu z pohodlí gauče, kdy každý hráč řídí své akce.

 

PŘIZPŮSOBTE SVÉ ZKUŠENOSTI

Nastavitelná obtížnost pro všechny herní prvky umožňuje hráčům jakékoli úrovně užít si horor. A pokud se raději díváte než hrajete, Movie Mode vám umožní vychutnat si The Quarry jako filmový thriller, který stojí za to. Vyberte si, jak chcete, aby se příběh rozvinul, odvažte se a mezi všemi výkřiky si dejte popcorn!

 

*Funkce pro více hráčů bude pouze ve stejné generaci PlayStation/Xbox.

Doplňkové parametry

Kategorie: Hry pro PS5
Žánr: Akční
Stav: Nové
Jazyk hry: AJ
Obal hry: AJ
Distribuce: Krabicová

The Quarry

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: