PlayStation 5 DualSense Edge PS719444190

3 hodnocení
5 179 Kč 4 280 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
17.6.2024

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pokud jste v herním světě víc než doma, jistě dbáte na to, abyste měli optimální vybavení. Bezdrátový ovladač DualSense je kompatibilní s konzolemi Playstation. Tento přístroj vám umožní vytvořit si personalizované ovládání, díky kterému budete ve virtuálním světě zářit. Čeká na vás hromada užitečných funkcí jako rychlý přístup k nabídce nastavení profilů a jejich rychlé vyměňování, nastavení intenzity vibrací, citlivosti páček a celá řada pohlcujících funkcí, která vám usnadní výkon v multi player game i při individuální hře. Ovladač byl vyvinut pro váš maximální komfort, včetně bezdrátového provedení a protiskluzových rukojetí.

 

Pro jedinečný herní zážitek

Abyste dosáhli ohromujícího zážitku ze hry, potřebujete se cítit přirozeně a pohodlně. Bezdrátové provedení je samozřejmostí, tento ovladač má ale navíc vnitřní protiskluzové rukojeti. Díky nim zvládnete i dlouhé herní sekvence s maximálním komfortem.

Pro jedinečný herní zážitek

Personalizované profily ovládání

S pomocí stisku dvou tlačítek se rychle dostanete do nabídky přizpůsobení - změny zvládnete levou zadní i během hry. Rozložení ovládacích prvků si můžete individuálně nastavit, zvlášť pro každou ze svých oblíbených her. Individuálně můžete ale nastavit také sílu vibrací, citlivost páček a jejich mrtvé zóny.

Personalizované profily ovládání

Další funkce

Bezdrátový ovladač toho ale umí víc! Co říkáte na pohlcující funkce jako haptické odezvy, vestavěný mikrofon, adaptivní spouštěč nebo pohybové ovládání? Co se nabíjení týče, přístroj je kompatibilní s nabíjecí stanicí DualSense, takže vám nikdy v rozhodujícím okamžiku nedojde šťáva.

Další funkce

Doplňkové parametry

Kategorie: Příslušenství pro PS5
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: