Samsung Galaxy Buds FE SM-R400

2 hodnocení
1 583 Kč 1 308 Kč bez DPH
Skladem
Varianta
Můžeme doručit do:
27.2.2024

Detailní informace

Detailní popis produktu

Bezdrátová sluchátka • ergonomická konstrukce • funkce aktivního potlačení hluku (ANC) • reproduktor s jednopásmovým prouděním zvuku • tři mikrofony • funkce optimálního snímání hlasu • technologie DNN • auto switch • IPX2 • hlasový asistent Bixby • funkce vyhledávání • až 30 hod poslechu (s nabíjecím pouzdrem) bez zapnutého ANC • barva: bílá

Kompaktní design. Perfektní zvuk.
Perfektně padnou kamkoliv je uložíte – do vašich uší, batohu i kapsy džínů. Sluchátka Galaxy Buds FE od společnosti Samsung si vás získají odlehčeným a stylovým designem. Jejich ergonomická konstrukce se dokonale přizpůsobí vašim uším, což zaručí pohodlné nošení bez vypadávání nebo tlačení. Stačí, když si z přiložených nástavců vyberete ten, který vám velikostí nejlépe sedne. Kromě parádního zvuku, vás určitě potěší funkce Aktivního potlačení hluku (ANC) i bezproblémová kompatibilita s ostatními zařízením Samsung – od televizoru až po tablet.

Pohodlí nade vše.
Horská túra, divoká jízda na skateboardu či dlouhé sezení při studiu – sluchátka Galaxy Buds FE zůstanou vždy bezpečně usazená ve vašich uších při všem, co právě děláte. Silikonové nástavce vám poskytnou maximální míru komfortu. Designeři mysleli i na inteligentní oddělení dotykové části určené pro ovládání hudby a hovorů, takže se vám nestane, že si při manipulaci se sluchátky náhodou přerušíte přehrávání.

Soukromá oáza ticha pro vaše uši.
Pryč jsou časy, kdy jste si neustále museli vyndat sluchátka, abyste slyšeli baristu při objednávání kávy nebo pozdravili přátele, které jste náhodou potkali ve městě. S praktickou funkcí Aktivního potlačování šumu jedním lehkým dotykem izolujete okolní zvuky nebo naopak přepnete do režimu Vypnutí pro ztišení hudby přímo ve svých sluchátkách.

Bohaté basy pro kvalitní poslech.
Co by to bylo za audio bez pořádné basové linky? O bohatost basů se postará vyladěný reproduktor s jednopásmovým prouděním zvuku, který vám přinese vysoce kvalitní hudební zážitky a výraznější podkres každého tónu.

Nekončící hudební zážitek.
Playlist na cesty domů, zajímavý podcast nebo nejnovější díl vašeho oblíbeného seriálu – to všechno stihnete za jeden jediný den bez zbytečného nabíjení. Galaxy Buds FE vydrží až 30 hodin, takže se nemusíte bát, že byste kvůli slabé baterii o něco přišli. 

Spolehlivě čisté a zřetelné hovory.
Telefonování s bezdrátovými sluchátky může být někdy pořádně otravné – nejen kvůli rušivým vnějším prvkům, ale i slabé kvalitě přenosu. Sluchátka Galaxy Buds FE jsou proto vybavená třemi mikrofony – hlavním, vedlejším a vnitřním, které zachytí vaše slova v plné hlasitosti, takže vás na druhé straně budou slyšet zřetelně a bez problémů. Čistotu vašich hovorů podpoří i funkce optimálního snímání hlasu Personalized Beamforming, která je citlivá na směr vycházejícího zvuku i způsob nošení vašich sluchátek. Díky inteligentnímu algoritmu technologie DNN a její schopnosti blokovat rušivé zvukové prvky, budete schopni svoje hovory vyřídit i na velmi větrném místě či v nadměrném hluku. 

Plynulé přepínání bez rušení.
Začali jste sledovat novou show na svém chytrém telefonu a nechcete si dát přestávku ani po příchodu domů? V pohodě si ji přepněte na velkoplošnou obrazovku svého televizoru pomocí funkce Smart View. Při práci na tabletu, na kterém zároveň posloucháte hudbu, zase můžete plynule zvednout příchozí hovor ze svého telefonu. Díky praktické funkci Auto Switch a spárování to nebude žádný problém. Na pomoc si dokonce můžete přizvat i hlasového asistenta Bixby. 

Žádné ztráty, jen nálezy.
Kompaktní sluchátka jako Galaxy Buds FE se někdy snadno zašantročí. Pokud jste je někdy zapomněli určitě vám přijde vhod funkce vyhledávání, díky které se případnému nálezci objeví na displeji jeho telefonu kontaktní údaje majitele a informace o jejich ztrátě. Budete tak mít jistotu, že o svoje oblíbená sluchátka nepřijdete.  

Ozvou se vám sama.
Odcházíte z domu, ale ve spěchu jste zapomněli, kam jste naposledy položili svá sluchátka? Nezoufejte a „prozvoňte“ si je přímo ze svého telefonu. V krátkém okamžiku tak odhalíte, pod kterým polštářem se skrývají, a vy můžete bez zbytečného zdržování opět vyrazit do světa.  

Doplňkové parametry

Kategorie: Sluchátka
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: