Philips Sonicare 3000 HX3806/33

11 hodnocení
2 247 Kč 1 857 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
18.6.2024

Detailní informace

Detailní popis produktu

Philips Sonicare Cordless Power Flosser 3000 HX3806/33 cestovní ústní sprcha  

S novou ústní sprchou Philips Sonicare Cordless Power Flosser 3000 budete mít zdravé zuby a dásně bez námahy. Čištění mezizubní nití nebo mezizubními kartáčky bývá pracné, zdlouhavé a mnohdy nepříjemné. S ústní sprchou  Philips Sonicare vyčistíte mezizubní prostory snadno a efektivně. Nic Vám nebude bránit v pravidelné péči. Používání Philips Sonicare Power Flosser jako doplňku k manuálnímu čištění zubů ukázalo největší míru snížení zánětu dásní, krvácení a zubního plaku, následovalo manuální čištění zubním kartáčkem plus mezizubním kartáčkem a samostatné čištění manuálním zubním kartáčkem, a to jak po 2, tak i po 4 týdnech. Srovnání mezi výrobky poskytlo statisticky významné rozdíly mezi Philips Sonicare Power Flosser, mezizubním kartáčkem a samotným manuálním zubním kartáčkem a to u všech ukazatelů a v obou časových bodech. Všechny zkoumané výrobky byly bezpečné pro použití.    

Nová podoba mezizubní péče  

Důkladná, pohodlná, bezpečná.  Jednoduché vyčištění mezizubních prostro během jedné minuty. Odstraňuje 99,9% zubního plaku a nečistot na místech, bočních plošek a linie dásní.  Až o 130% účinnější ve zlepšení ingiválního zdraví v porovnání s mezizubním kartáčkem.    

Technologie Pulse Wave  

Technologie Puls Wave vás navede od jednoho zubu k druhému, takže nevynecháte ani jedno místo. Intenzita proudění vody se zvyšuje a snižuje. Tím vzniká pulzování, které v proudu vody vytvoří krátké pauzy. Tyto pauzy vám usnadňují přechod mezi mezizubními prostory a zajistí, že věnuje péči celé ústní dutině v průběhu jednoho čistícího cyklu.     2 trysky  

Unikátní čtyřproudá tryska s pogumovaným zakončením a technologií Quad Stream redistribuuje proud vody do čtyř proudů, díky čemuž dochází ke zvětšení čištěné plochy a důkladnému odstranění plaku z mezizubních prostor.

Standardní tryska - jednoproudová tryska. Standardní hlavice s jedním proudem disponuje dostatečným tlakem pro přesné čištění a odstranění zbytků jídla kdykoli je třeba.     2 čistící režiny 3 intenzity  

Vyberte si čištění, které se hodí pro váš úsměv. Režim Clean - proud vody k důkladnému každodennímu čištění. Režim Deep Clean - jednotlivé pulzy k ještě důkladnějšímu čištění. Míru intenzity čištění si nastavte tak, aby vám byla příjemná.    

Otáčení o 360 stupňů  

Tryska otáčející se o 360 ° se dostane i do obtížně dosažitelných míst. Sprchu tak můžete používat v jakékoliv orientaci. Maximální čištění v rozsahu  360° za pouhých 60 vteřin.    

Nádržka o objemu 250 ml  

Snadno naplnitelná nádržka o objemu 250 ml pojme dostatek vody na čištění po doporučenou dobu čištění 60 sekund.  Pro naplnění můžete nádržku vyjmout pootočením nebo použijte otvor pro snadné doplňování.     14 dní dobitá baterie   

Snadné nabíjení pomocí kabelu USB-C je totožné s připojením jež využívá většina telefonů nebo tabletů. Výdrž na jedno nabití až 14 dní užívání.  

Cestovní taška  

Tuto ústní sprchu snadno převezete kdykoliv a kamkoliv budete potřebovat    

Způsob použití  

Trysku stačí přiložit na požadované místo, stisknout tlačítko a čištění mezizubních prostor může začít. Namiřte hlavici mezi zuby a podél linie dásní a ústní sprcha udělá všechnu práci za vás.    

Philips Sonicare Cordless Power Flosser 3000 HX3806/31  

Technologie Quad Stream Technologie pro rychlejší a efektivnější čištění mezizubních prostor

Standardní hlavice pro precizní čištění

Technologie Pulse Wave Vás navede od zubu k zubu 2 režimy čištění mezizubních prostor 3 nastavení intenzity

Důkladné vyčištění za 60 sekund

Rychlé a univerzální nabíjení kabelem USB-C 

Jednoduchá obsluha

Snadno naplnitelná nádržka o objemu 250 ml

Cestovní sáček

Cestovní ústní sprcha v bílé barvě

Klinicky ověřené účinky na zmírění krvácení dásní a redukci zubního plaku  

Obsah balení Philips Sonicare Cordless Power Flosser 3000 HX3806/33  

Ústní sprcha Philips Sonicare HX3806/33 Power Flosser Black

Tryska F1 Standard

Tryska F3 Quad Stream

Síťový USB adaptér

USB-C kabel

Cestovní sáček pro uložení     

Doplňkové parametry

Kategorie: Ústní sprchy
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: