Philips Series 7000 S7882/55 Wet & Dry

1 hodnocení
3 831 Kč 3 166 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
19.7.2024

Detailní informace

Detailní popis produktu

Přesné oholení, pokročilá ochrana pokožky.
Holicí strojek Philips řady 7000 hladce klouže po pokožce a zároveň zastřihne každý chloupek - dokonce i na třídenních vousech. Holicí strojek je vybaven pokročilou technologií SkinIQ, která detekuje, přizpůsobuje a řídí pohyb pro lepší ochranu pokožky.
 
  • Povlak Nano SkinGlide
  • Přesné břity SteelPrecision
  • Snímač kontroly pohybu
  • Flexibilní 360-D hlavy
  • Životnost motoru a baterie 7 let
 
Snižuje tření o pokožku, aby se minimalizovalo podráždění
Mezi holicími hlavami a pokožkou je ochranná vrstva. Každý centimetr čtvereční je tvořen až 250 000 mikrogranulemi, které zlepšují skluz až o 30 %*** a snižují podráždění.
 
Vysoký výkon při každém tahu
Čepele SteelPrecision zajišťují až 90 000 pohybů čepele za minutu, takže každým tahem* zastřihnou více vlasů. 45 vysoce výkonných samoostřících čepelí vyrobených v Evropě.
 
Poskytuje lepší techniku holení a méně vynechaných chloupků.
Technologie snímání pohybu sleduje, jak se holíte, a nabízí nejúčinnější techniku holení. Po třech oholeních začne většina mužů používat účinnější techniku holení, která vyžaduje méně tahů***.
 
Lepší oholení s aplikací
Zlepšete způsob holení spárováním holicího strojku s aplikací Philips GroomTribe. Sledujte stav své pokožky po každém holení, přizpůsobte si techniku holení a zdokonalte ji pro pohodlné a šetrné oholení.
 
Zastřihování vousů bez námahy
Inteligentní snímač vousů snímá tloušťku chloupků 250krát za sekundu. Tato technologie automaticky a dynamicky upravuje stříhací výkon, aby bylo zajištěno hladké a šetrné oholení.
 
Přizpůsobí se tvaru vaší tváře a zajistí správný kontakt s pokožkou
Plně flexibilní hlavy se otáčejí o 360° a kopírují kontury obličeje. Optimální kontakt s pokožkou zajišťuje důkladné a pohodlné oholení.
 
Navrženo pro přesnost a výkonnost zastřihování
Nový tvar holicích hlav byl navržen s ohledem na přesnost. Povrch byl vylepšen kanálky Hair-Guide, které ukládají chloupky do polohy, která je pro stříhání pohodlná.
 
Důkladné čištění za pouhou 1 minutu pro hygienické oholení
Výkonná čisticí stanice důkladně vyčistí a promaže holicí strojek za 1 minutu pro dlouhotrvající výkon. Čisticí stanice je 10krát účinnější než voda**. Je to nejmenší čisticí stanice na světě a lze ji snadno kamkoli uložit.
 
Mokré holení, suché holení nebo dokonce ve sprše.
Přizpůsobte způsob holení svým potřebám. Technologie Wet & Dry vám dává na výběr pohodlné suché holení nebo mokré holení - s gelem nebo pěnou - i ve sprše.
 
Přesný zastřihovač integrovaný v rukojeti
Doplňte svůj vzhled výsuvným přesným zastřihovačem. Je integrován do těla holicího strojku, takže si můžete snadno zastřihnout knír nebo kotlety.
 
Holicí strojek je vybaven systémem Eco Passport
Naše továrna na břity je plně poháněna obnovitelnou energií a obal je vyroben z recyklovatelných materiálů. Všechny holicí strojky jsou dodávány s ekologickým pasem.
 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Zastřihovače
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: