Amazon Echo Dot (4. generace)

7 hodnocení
2 233 Kč 1 845 Kč bez DPH
Skladem
Varianta
Můžeme doručit do:
22.4.2024

Detailní informace

Detailní popis produktu

Amazon Echo Dot 4. Generace

Inteligentní reproduktor Amazon Echo Dot čtvrté generace bude vaším každodenním pomocníkem díky hlasové asistentce Alexa. Pomocí vašeho hlasu můžete ovládat vaši domácnost, přehrávat hudbu nebo podcasty, vzbudí vás v požadovaném čase, vytvoří události v kalendáři a mnoho jiného. Čtvrtá generace je nyní mnohem lepší - má větší reproduktor, což vede k ještě lepšímu zvuku, mikrofony, které umožní jasnější přijímání hlasových příkazů a elegantní, kompaktní design s jemným textilním potahem který umožní Echo Dot nenápadně integrovat do místnosti. Echo Dot je možné spárovat s více zařízeními Echo Dot, což umožní další funkce, jako například telefonování mezi místnostmi. Aktuální jazykové možnosti ovládání jsou angličtina, němčina, francouzština, italština, španělština a japonština. 

Čeština na hlasové ovládání není v současné době podporována.

Dovednosti (Skills)
Alexa má desítky tisíc dovedností, které stále přibývají. Usnadněte si domácí život. Nastavujte časovače, ptejte se různé otázky, přidávejte položky do seznamů a vytvářejte události a připomenutí v kalendáři. Zkontrolujte dopravu a počasí nebo si přehrajte zprávy. Vytvořte si vlastní osobní dovednosti a vlastní odpovědi s Alexa Skill Blueprints. Spravujte kompatibilní zařízení inteligentní domácnosti - před vstáváním z postele si zapněte lampu, ztlumte světla, abyste si mohli prohlédnout film, nebo zapněte termostat, když jdete ven. A to vše jen pomocí vašeho hlasu.

Maximální soukromí
Zařízení Amazon Echo Dot je založeno na několika vrstvách ochrany soukromí. Inteligentní reproduktor Echo má tlačítko ztlumení, které elektronicky odpojí mikrofony. Máte také kontrolu nad svými hlasovými záznamy a můžete si je kdykoliv podívat, poslechnout nebo vymazat.

Snadné nastavení
Nastavení a následné používání je tak jednoduché, že ho zvládne opravdu každý.

Obsah balení:
Amazon Echo Dot 4. gen White
Napájecí adaptér do elektrické zásuvky
Evropský zásuvkový adaptér
Rychlý návod

Doplňkové parametry

Kategorie: Hlasoví asistenti
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: