Pro Evolution Soccer 2017 (XONE)

Neohodnoceno
199 Kč 164 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
25.6.2024

Detailní informace

Detailní popis produktu

PES 2017: Pro Evolution Soccer , návrat oceňované série na PC a konzole je opět plný novinek, úprav a vylepšené kvality. Hra se snaží udržet si titul nejlepší sportovní hry už potřetí, po úspěšných letech 2014 a 2015.

Letošní verze je zaměřena na zisk interaktivní reality v ovládání, iv autentické vizuální stránce. Pohlcení v herní prezentaci a interaktivních, taktických elementech zlepšují zážitek pro hráče, při tom jak se produkt snaží maximalizovat zábavu z hraní proti hráčům, při všech způsobech.

Reálný dotek Europe Ve fotbale dělí nejlepších od zbytku ovládání prvního dotyku. Ve hře PES 2017: Pro Evolution Soccer je první dotek kalkulován podle hráčských statistik a také zlepšením reálné fyziky míče. Uvidíte jak různý hráči ovládají míč unikátními a různými způsoby, které budou záležet na vašem ovládání, diktovat průběh hry podle jejich reakcí na nepředvídatelné pohyby míče. Také uvidíte zvýšení při kontrole zisku nahrávky a hráči budou schopni vizuálně provádět plánované akce, od zisku nahrávky, až po další rozehrání míče.

Precizní nahrávky 
Kombinací reálného dotyku a reálné fyziky míče, se ve hře PES 2017: Pro Evolution Soccer z nahrávání stává umění. Mnoho faktorů ovlivňuje rychlost a přesnost míče. Základem jsou statistiky a schopnosti hráče, a k nim se přidávají směr a úhel, které se spojují s přirozenými animacemi. Nahrávky, které budou provedeny v nejlepší situaci a s nejlepším načasováním, vytvoří perfektní trajektorii, díky které budete mít skvělý pocit zadostiučinění při provedení úžasných nahrávek.

Autentická vizuální stránka 
Ve hře PES 2017: Pro Evolution Soccer uvidíte velké změny, díky kterým zažijete autentický vizuální zážitek dosažený díky lepšímu zapracování Fox Engine. Také se zdvojnásobily světelné efekty, byly předělány texturové modely diváků a hřiště, čímž se vizuální efekty stávají realističtější než kdy předtím. Uvidíte detaily jako pára vycházející z úst hráčů v zimě, kapky odlétající ze sítě brány při dotyku míče a kousky trávníku odlétající při zakopnutí. Stíny během denních zápasů jsou více viditelné a také uvidíte sprejové linie při kopání přímých kopů. Nic nezůstalo nedotčené, od modelů hráčů, světel, diváků, hřiště a stadionu. Žádná sportovní hra nikdy nevypadala tak realisticky.

Přirozený pohyb hráčů 
Nové vymoženosti jako reálný dotek a precizní přihrávky získali mnoho výhod díky přidání stovek animací, čímž hra získala obrovskou škálu pohybů při zpracování a nahrávání míče. Hráčské interakce byly také dále vyvinuty podle individuality hráčů, které jsou viditelné při detailních pohybech (např. Giroud má silnou fyzickou kondici, Özil má silný balanc). Reprezentace tělesného balansu při fyzickém souboji je silně podporována dvěma novými parametry.

Doplňkové parametry

Kategorie: Hry pro Xbox One / Xbox X
Žánr: Sportovní
Stav: Nové
Jazyk hry: AJ
Obal hry: AJ
Offline multiplayer: ANO
Distribuce: Krabicová

Pro Evolution Soccer 2017 (XONE)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: