GoPro HERO12 Black

2 hodnocení
9 571 Kč 7 910 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
19.7.2024

Detailní informace

Detailní popis produktu

GoPro HERO12 Black
Outdoorová kamera odolná a vodotěsná i bez krytu, 2x delší výdrž, HDR u fotografií i videí, 8x slow motion, Hypersmooth 6.0, 360° zámek horizontu, 8 bitů, 10 bitů+ kódování s funkcí LOG, synchronizace časového kódu, stativový závit.
 
 
Stabilizace Hypersmooth 6.0
Kamera GoPro HERO12 Black má Hypersmooth 6.0, stabilizaci videa oceněnou Cenou Emmy®, s funkcí AutoBoost, která automaticky určí úroveň stabilizace, která je potřeba. Navíc díky funkci Zámek horizontu bude záběr stabilní, i když se kamera během natáčení otočí o plných 360°.
 
 
Až 8× Slow-Motion
Zpomalte s kamerou GoPro HERO12 Black video 4× - to je 120 snímků za sekundu - při úchvatně vysokém rozlišení 4K. Nebo můžete zpomalení zvýšit až na 8× - 240 snímků za sekundu - při rozlišení 2.7K.
 
 
Vestavěný zámek horizontu
Zámek horizontu je vestavěnou součástí HyperSmooth 6.0, takže je snazší než kdykoliv předtím udržet horizont vyrovnaný, když se kamera GoPro HERO12 Black otočí o plných 360°.
 
 
Synchronizace časového kódu
Bezdrátová synchronizace většího počtu kamer GoPro HERO12 Black pomocí časového kódu v aplikaci Quik. Perfektní, když chcete zaznamenat aktivitu z více úhlů a později ze záběrů vytvořit precizní edity, které jsou na frame přesné. Klipy s odpovídajícími časovými kódy lze použít v Adobe Premiere Pro a dalších editačních aplikacích, které podporují editaci z více kamer.
 
10-bitové barvy
10-bitové barvy u GoPro HERO12 Black umožní realističtější záběry s vylepšenou barevnou hloubkou a jemnějšími přechody. A profesionální tvůrci mohou využít kódování s funkcí GP-Log s LUT pro maximální dynamický rozsah ještě před úpravou barevnosti.
 
Ultra širokoúhlé digitální čočky
HyperView a SuperView - obě exkluzivní digitální čočky od GoPro - umožňují ultra široký záběr 16:9, standard u kamery HERO12 Black.
 
Technické specifikace
Velikost snímače: 1/1,9"
Typ snímače: CMOS
Stabilizace obrazu: Elektronická
Typ: Outdoor
Maximální rozlišení videa: 5,3K
Ozvučení videa: Stereo
Typ paměťové karty: micro SD, micro SDHC, micro SDXC
Podporované formáty: RAW, JPG
Podporované video formáty: MP4, H.265
Max. velikost SD karty: 1 024 GB
Datová rozhraní rozhraní: USB-C, Bezdrátové rozhraní Wi-Fi, Bezdrátové rozhraní Bluetooth
Kapacita baterie: 1 720 mAh
Typ napájení: USB-C
Hmotnost: 0,4 kg
Výška: 4,9 cm
Hloubka: 3,4 cm
Barva: Černá
Funkce: Stabilizace obrazu, Hlasové ovládání, Vodotěsná bez obalu

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Outdoor kamery
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: