Assassin's Creed: Valhalla (Ragnarok Edition) (PS5)

1 hodnocení
1 798 Kč 1 486 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
19.7.2024

Detailní informace

Detailní popis produktu

ASSASSIN'S CREED VALHALLA

V Assassin’s Creed:Valhalla se vžiješ do role Eivora, nelítostného a neohroženého vikingského válečníka vychovaného na pověstech o velkolepých bitvách a slávě . Objevuj nádherný a otevřený svět zasazený do temné doby Anglie v 9. století. Bojuj se svými nepřáteli, buduj svou osadu a získávej politický vliv na cestě získání svého místa mezi bohy ve Valhale.

Vytvoř si vlastní ságu
Ovlivni vývoj své postavy a tím ovlivni svět kolem sebe. S každým rozhodnutím a dialogem, budeš sám sobě strůjce své cesty ke slávě.

Intuitivní soubojový systém
Čeká tě boj se dvěma jednoručními zbraněmi, ať už jsou to meče či sekery, anebo boj se zbraní a štítem.

Veď epické nájezdy
Podnikej nájezdy na saské království. Veď svůj klan v bitvách, drancuj a rabuj nepřátelské pevnosti a kořist odnes zpět svým lidem.

Otevřený svět z temné doby
Vydej se od tajemných norských fjordů k břehům krásné, ale nepřátelské Anglie. Valhalla ti umožní prožít život Vikinga se vším, co ke správnému vikinskému životu patří. Budeš rybařit, lovit, hrát chlastací hry, zkrátka vše, co si jen můžeš jako Viking přát!

Vybuduj si svou osadu!
V době klidu a míru, kdy nebudeš plenit a přepadávat saské království, stav a vylepšuj budovy jako jsou kasárny, kovárny, tetovací salony a další. Verbuj nové členy do svého klanu a utvoř si tak nezničitelnou nájezdnickou skupinu. Hraj s přáteli online a sdílej tak svou unikátní skupinu při nájezdech!

Herní obsah:
Staň se obávaným Vikingem: Vžij se do kůže nebojácného Vikinga, který tě provede norskými fjordy až k břehům Británie.
Rabuj saské království: Podnikej nájezdy k břehům Anglie. Drancuj a rabuj nepřátelské pevnosti. Veď svůj klan v bitvách.
Zvol si vlastní cestu: Tvá rozhodnutí budou utvářet svět kolem tebe. Zažij drsný svět, který reaguje na každé tvé rozhodnutí.
Bojuj jako Viking: Vyzkoušej bojový styl vikingských válečníků nebo nepřátele nepozorovaně zabíjej svými skrytými čepelemi.

Obsah rozšíření:
kód ke stažení rozšíření Dawn of Ragnarök
obálka obsahující sadu čtyř litografií ilustrujících výtvarné zpracování hry Assassin's Creed Valhalla: Dawn of Ragnarök

Doplňkové parametry

Kategorie: Hry pro PS5
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: