Farming Simulator 22: Premium Edition (PS5) (CZ)

2 hodnocení
980 Kč 810 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
18.6.2024

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dosud největší simulátor farmaření!

Ve hře Farming Simulator 22 Platinum Edition se můžete pustit do zemědělství, lesnictví a chovu zvířat v jedné ze čtyř různorodých evropských a amerických oblastí. K dispozici máte přes 500 skutečných vozidel a strojů od více než 100 renomovaných zemědělských výrobců z celého světa.

Ve hře Farming Simulator 22 na vás čekají různé nové herní mechaniky: sezónní cykly vás budou nutit plánovat dopředu a přizpůsobit se měnícím se povětrnostním podmínkám. Nové plodiny, například hrozny a olivy, vyžadují precizní práci se specializovanými stroji v úzkých pásech, různé výrobní řetězce vám pak umožní vybudovat zemědělské impérium.

Rozšíření Platinum Expansion přináší ještě více obsahu!

Součástí edice Platinum Edition je kromě rozsáhlé základní hry i zcela nové rozšíření Platinum Expansion, které přidává Silverrun Forest, novou mapu inspirovanou severozápadem Severní Ameriky s hustě zalesněnou krajinou a novými příležitostmi. Připravte si značkovače stromů a pusťte se do nových lesnických misí nebo si dokonce postavte loď v loděnici – Silverrun Forest nabízí spoustu zajímavých míst a výrobních řetězců, které se rozvíjí podle vašich dodávek dřeva.

Těšte se na velký výběr nových strojů od renomovaného švédského výrobce Volvo, který slaví premiéru v sérii Farming Simulator, a rozšiřte svůj vozový park o další stroje od značek John Deere, Komatsu, Pfanzelt, Koller, Schwarzmüller, IMPEX a mnoha dalších. Součástí rozšíření je více než 40 skutečných vozidel a strojů, které obohatí a rozšíří možnosti farmaření a lesnictví – ať už se pustíte do virtuálního farmaření sami nebo s přáteli ve hře pro více hráčů.

  • Více než 100 skutečných značek, nově i Volvo a další značky!
  • Přes 500 skutečných vozidel a strojů
  • Zahrnuje základní hru a rozšíření Platinum Expansion
  • 4 různorodé evropské a americké oblasti
  • Velké množství plodin, zvířat a stromů
  • Sezónní výzvy, výrobní řetězce, značení stromů a další!
  • Hra pro více hráčů s podporou Crossplay umožňuje kooperativní farmaření
  • ModHub s bezplatným obsahem od komunity
 
 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Hry pro PS5
Záruka: 2 roky
Žánr: RPG
Stav: Nové
Jazyk hry: CZ
Distribuce: Krabicová

farming platinum

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: