Mortal Kombat 1 (PS5)

1 hodnocení
898 Kč 742 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
16.7.2024

Detailní informace

Detailní popis produktu

Znovuzrození vesmíru Mortal Kombat je tady! Nový příběh, ikoničtí hrdinové a padouši v podobě, v jaké je ještě nikdo neviděl.

Připravovaná hra, kterou vyvinulo oceňované studio NetherRealm Studios, představí znovuzrozený vesmír Mortal Kombat, který byl vytvořen bohem ohně Liu Kangem a který obsahuje přepracované verze ikonických postav, jak je ještě nikdo neviděl.

Je to v naší krvi!
Liu Kang „zresetoval“ realitu díky mechanismu přesýpacích hodin, který po sobě zanechala tzv. Kronika. Vítejte v časové linii, která je označována jako Nová éra, je chráněna Kangem a objevují se v ní známé tváře v převtělených rolích. Některé věci se však nikdy nezmění – klasičtí nepřátelé, jako je Shang Tsung, jsou stále v nedohlednu, i když dostali novou šanci na klidný život.

Série Mortal Kombat je zpět
Mortal Kombat 1 je nejnovějším titulem ze známé videoherní série od NetherRealm Studios. Tento reboot představí znovuzrozený vesmír Mortal Kombat, který byl stvořen bohem ohně Liu Kangem, s přepracovanými verzemi ikonických postav, jak je ještě nikdo neviděl, spolu s novým bojovým systémem, herními režimy, závěrečnými pohyby, které rozdrtí kosti, a dalšími prvky!

Mortal Kombat 1 – Otestujte svou sílu!
Studio slibuje, že v rámci tohoto restartu série dojde k novému pojetí jednotlivých bojovníků s ohledem na jejich příběhy a bojové styly. Každopádně se můžete těšit na Johnyyho Cage, Kitanu, Kung Lao, Raidena, Sub-Zera a spoustu dalších, akorát že nyní budou jejich motivy a touhy zahalené novou dávkou neznáma!

Mortal Kombat 1 – Souboje známých rivalů
Nový systém „Kameo Fighter“ který má přinést jedinečný seznam partnerských postav. Bojovníci Kameo budou vybíráni odděleně od hlavní soupisky bojovníků a tyto partnerské postavy si budete moci přivolat na pomoc během zápasů.

 

Mortal Kombat 1 - Official Announcement Trailer

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Hry pro PS5
Záruka: 2 roky
Jazyk hry: AJ
Obal hry: IT

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: