Rise of the Ronin (PS5)

1 hodnocení
1 349 Kč 1 115 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
19.7.2024

Detailní informace

Detailní popis produktu

Japonsko, 1863.

Po třech stoletích despotické vlády šógunátu Tokugawa se k hranicím země blíží černé lodě ze západu a v zemi se objevují nepokoje. Uprostřed chaosu války, nemocí a politických nepokojů si bezejmenný bojovník razí vlastní cestu a drží při tom v rukou také osud celého Japonska.

 

Utvářej dynamický příběh

Jsi rónin, bojovník bez pána, a svůj osud máš ve svých rukou. Příběh se bude vyvíjet různými způsoby v závislosti na tvých rozhodnutích a postavách, se kterými se v jeho průběhu spojíš. V misích na tebe čekají zásadní rozhodnutí: například zda zavraždíš nebo ochráníš klíčové postavy. Prostřednictvím rozmanitého systému možností budeš utvářet chod dějin.

 

Vyzkoušej si propracovaný soubojový systém, který si snadno osvojíš

Hra Rise of the Ronin od ostřílených vývojářů her Nioh a Ninja Gaiden nabízí propracovaný, ale snadno osvojitelný soubojový systém, který má mnoho vrstev rostoucí komplexity a je tak vhodný pro prakticky libovolný herní styl. Postav se nepřátelům s velkým výběrem zbraní pro boj zblízka nebo je odprav z bezpečné vzdálenosti pomocí autentických střelných zbraní z daného historického období.

 

Prozkoumej svět inspirovaný skutečnou historií

Období Bakumacu předznamenává konec šógunátu a spolu se střetnutím východu se západem započíná zcela novou éru. Prožij tuto kulturní revoluci v širém otevřeném světě, kde se setkáš s klíčovými osobnostmi určujícími běh dějin i s obyčejnými lidmi, kteří hledají světlo v temnotách.

 

Ponoř se do Japonska 19. století s funkcemi konzole PlayStation®5.

S haptickou odezvou bezdrátového ovladače DualSense™ boj doslova ucítíš.

Vyzkoušej si střelbu nejen z pušky s doutnákovým zámkem s adaptivními spouštěmi bezdrátového ovladače DualSense.

Prozkoumej nádherně vykreslené Japonsko 19. století s ohromujícími detaily.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Hry pro PS5
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: