Philips Sonicare C3 Premium Plaque Defence HX9044/33 4 ks

1 hodnocení
959 Kč 793 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
22.5.2024

Detailní informace

Detailní popis produktu

HX 9044/33 Čisticí hlavice pro nejhlubší čištění

Až 10× účinnější odstranění zubního plaku pro jedinečné výsledky než manuální kartáček

  • 4 ks v balení
  • barva černá
  • Standardní velikost
  • Nasazovací
  • Párování režimů BrushSync

Až 10x lepší odstranění plaku než manuálním zubním kartáčkem 4x více povrchového kontaktu než hlavice kartáčku DiamondClean pro hloubkové čištění bez námahy

Díky měkkým a flexibilním gumovým stranám se hlavice Premium Plaque Defense přizpůsobí jedinečným liniím vašich zubů a dásní, absorbuje přílišný tlak při čištění a umožňuje tak naplno využít sonickou technologii. 

Dynamický čistící účinek způsobuje proudění tekutiny do mezizubních prostor

S naším párováním režimů BrushSync™ dosáhnete nejlepší možné čistoty. Kartáčková hlavice Philips Sonicare C3 Premium Plaque Defense je synchronizována s funkcí BrushSync™ kartáčku Philips Sonicare a vybírá optimální režim a intenzitu čištění pro výjimečnou péči. Stačí už jen začít čistit.,párování režimů BrushSync™ je kompatibilní pouze s kartáčky Philips Sonicare s funkcí BrushSync™

Po třech měsících používání ztrácí hlavice na účinnosti, ale než k tomu dojde, prostřednictvím funkce BrushSync™ vás na to upozorníme. 

Kartáčková hlavice C3 Premium Plaque Defense dokonale pasuje na jakýkoliv kartáček Philips Sonicare, kromě modelů PowerUp Battery a Essence. Výměna a čištění jsou jednoduché díky snadnému nasazení.  

Doplňkové parametry

Kategorie: Příslušenství pro kartáčky
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: