iRobot Roomba Combo i5 5178

1 hodnocení
9 689 Kč 8 007 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
25.6.2024

Detailní informace

Detailní popis produktu

Robotický vysavač s mopem - na zvířecí chlupy a antibakteriální, na všechny druhy podlah, na vysávání, HEPA filtr, automatické dobíjení, pokračování úklidu po samostatném dobití, objem nádoby na prach 0,389 l, sběrná nádoba o objemu 0,21 l, základní navigace, Li-ion baterie, hmotnost 3,18 kg

 

iRobot Roomba Combo i5

 

Robotický vysavač iRobot Roomba Combo i5 o výšce 9,25 cm nabízí mnoho prémiových funkcí a unikátní design. S přehledem zvládne výkonné vysávání i vytírání, stačí vyměnit sběrný koš. Vyspělá navigace iAdapt napomáhá s dokonalým úklidem i velkých prostor, pohybuje se systematicky a pracuje s plánem. Inteligentní mapování Imprint rozpoznává jednotlivé místnosti v domácnosti a ukládá je do mapy v aplikaci. Navíc dokáže spolupracovatrobotickým mopem Braava. Robot se snadno ovládá prostřednictvím mobilní aplikace iRobot HOMEčeském jazyce. Ta doporučuje, kde a kdy uklízet v návaznosti na vaše zvyky a navíc dává sezónní tipy, které ocení zejména chovatelé zvířat i alergici. Vysavač je vybaven Li-Ion akumulátorem s dlouhou výdrží, doba provozu je až 90 minut.

 

Čisticí stanice Clean Base

 

Když dojde k vybití baterie, Roomba ví, kde přestala, automaticky se vrátí na nabíjecí stanici a poté pokračuje v úklidu přesně na tom místě, kde přerušila svou činnost. Velkokapacitní omyvatelnýsběrný koš dosahuje objemu 0,4 litru, kapacita nádoby na vodu činí 0,21 l. Výhodou je kompatibilita se stanicí Clean Base, do které je sběrný koš automaticky vysypáván. Na úklid budete moci zapomenout až na několik měsíců, jelikož jednorázový sáček ve stanici zvládne pojmout až 30 sběrných košů. Dokonalé vysátí podlah je výsledkem patentovaných funkcí a třístupňového čisticího systému. Boční kartáčky sesbírá smetí i z těžko dostupných míst. Dva rotující kartáče si poradí s uvolněním nečistot z podlah i koberců a silný podtlak vše přenese do sběrného koše. Vypouštěný vzduch z vysavače prochází skrze pokročilý filtr AeroForce, který zachytí prach a alergeny.

 

 


 

 

 

Klíčové vlastnosti:

 

  • Lze ovládat intuitivní mobilní aplikací iRobot HOME
  • Zajistí suchý i mokrý úklid domácnosti
  • Je vybaven chytrou navigacífunkcí inteligentního mapování
  • Díky technologii Imprint komunikuje s robotickým mopem Braava
  • Prémiový třístupňový čisticí systém AeroForce důkladně odstraňuje nečistoty

Doplňkové parametry

Kategorie: Robotické vysavače
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: