Xiaomi Robot Vacuum S10

1 hodnocení
4 449 Kč 3 677 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
25.6.2024

Detailní informace

Detailní popis produktu

Xiaomi Robot Vacuum S10

Chytré plánování rozvržení domu. Úklid je jednoduchý.


Laserová navigace, přesná detekce okolí

Vysává podlahu, aniž by se ztratil. Robotický vysavač Xiaomi S10 je vybaven laserovou navigační technologií, která dokáže dosáhnout 360° skenování, rychle identifikovat prostředí domácnosti a sestavit její přesnou mapu.


Vyvýšený snímač LDS s 360stupňovým rozsahem detekce

Robot je vybaven špičkovým laserovým snímačem vzdálenosti, který umožňuje přesné určení polohy, přesné měření vzdálenosti a lepší výkon.


Výkon 4 000 Pa. Vysávání všech druhů nečistot

Díky silnému bezkartáčovému motoru robotický vysavač snadno odstraňuje prach a vlasy. Je také vybaven nádržkou na vodu a nádobou na prach 2 v 1, které jsou pohodlné a bez starostí.


Chytrá nádržka na vodu

Regulace vlhkosti hlavice mopu. Chytrá nádržka na vodu dávkuje vodu rovnoměrně, aby byla zajištěna stálá vlhkost bez namáčení podlahy. K dispozici jsou tři různá nastavení vody, která se přizpůsobí různým materiálům podlah.


Klikaté úklidové trasy a úklidové trasy ve tvaru písmene Y

Napodobování ručního vytírání. Vytírání ve tvaru písmene S zajišťuje maximální účinnost úklidu, zatímco vytírání ve tvaru písmene Y simuluje ruční úklid a opakovaně vytírá zleva doprava, aby bylo zajištěno účinné odstranění skvrn na podlaze.


Velká kapacita baterie 3 200 mAh

Dlouhá životnost baterie. Baterie s kapacitou 3 200 mAh napájí robotický vysavač po dobu až 130 minut úklidu ve standardním režimu.


Několik snímačů

Méně nerovností a překážek. Několik snímačů umožňuje robotickému vysavači rozpoznávat složitá prostředí, čímž se účinně snižuje pravděpodobnost jeho pádu nebo uvíznutí.


Připojte se k aplikaci Mi Home / Xiaomi Home a odemkněte další funkce úklidu

Pomocí aplikace Mi Home / Xiaomi Home můžete robotický vysavač ovládat na dálku a sledovat průběh úklidu.


Podpora aktualizací OTA - získejte všechny nejnovější funkce

Vylepšení a aktualizace aplikací jsou vydávány průběžně, aby se zlepšil výkon produktu a aby byl váš Xiaomi Chytrý vysavač S10 inteligentnější.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: