Xiaomi Mi 26880

2 hodnocení
2 739 Kč 2 264 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
29.5.2024

Detailní informace

Detailní popis produktu

Xiaomi Mi Smart Standing Fan 2 Pro EU

Bezdrátový a přenosný
Tento větrák, který není limitován napájecími kabely a elektrickými zásuvkami, poskytuje osvěžující přírodní vánek kdykoli a kdekoli.

Výpadek proudu? Nevadí!
Integrovaná sada 33,6Wh lithium-iontových baterií a 12V nízkonapěťové provedení zajistí chladný vánek i při nečekaném výpadku proudu. Výdrž baterie je až 18 hodin (Při standardním režimu větrání, rychlost 1 s oscilací) nebo 2,7 hodiny (Při standardním režimu větrání, rychlost 4 s oscilací)

Inteligentní napájení
Magnetická nabíjecí dokovací stanice je vybavena ochranou proti přehřátí. Nabíjení se automaticky zastaví, když je baterie plně nabitá.

Jemnější, příjemnější vánek
Ve srovnání s běžnými lopatkami dokáže 7 + 5 dvouvrstvých lopatek ve tvaru křídel větráku Xiaomi Smart Standing Fan 2 Pro vytvářet mnohem jemnější a příjemnější vánek. Lopatky vnější a vnitřní vrstvy generují proud vzduchu různými rychlosti, díky čemuž účinně zabraňují vzniku víru a vytvářejí širší, jemnější a příjemnější přírodní vánek.

Přírodní vánek
Na základě algoritmu náhodně simulujícího přírodní vánek umožňuje provedení dvouvrstvých lopatek větráku pomocí lopatek vnitřní vrstvy narušovat soustředěný proud vzduchu generovaný lopatkami vnější vrstvy, díky čemuž má větrání širší rozsah a je jemnější, takže vás ochladí ještě lépe něž opravdový přírodní vánek.

Ochladí s přehedem celou místnost
Přizpůsobitelná širokoúhlá ventilace s úhlem otáčení až 140° a maximálním dosahem 14m efektivně a bezproblému ochladí celou místnost.

Chytré ovládání
Kromě tradičních ovládacích tlačítek na horní straně podporuje větrák také hlasové ovládání, dálkové ovládání přes aplikaci Mi Home / Xiaomi Home a chytrou interakci s ostatními zařízeními Xiaomi pro chytrou domácnost. Přepínejte mezi přírodním vánkem a standardním větráním a mezi různými nastaveními rychlosti v aplikaci Mi Home / Xiaomi Home, a přizpůsobte si tak proud vzduchu podle svých potřeb.

Použijte jej kdekoliv
Dvojí použití na stole či na podlaze lze upravit jedním stisknutím tlačítka pro rozložení, pomocí kovových tyčí skládajících se ze dvou částí.

Silný a úsporný motor
Ve srovnání s hliníkovou cívkou má bezkomutátorový stejnosměrný motor vyšší provozní účinnost a životnost, pracuje za konstantní rychlosti pro větší stabilitu ventilace a je energeticky úspornější. Díky vysoce účinným lopatkám ve tvaru křídel vytváří maximální proud vzduchu 20,28 m3/min.

Technické specifikace
Typ: Stojanový větrák
Jmenovitá kapacita baterie: 2800 mAh (33,6 Wh)
Čistá hmotnost: 3,2 kg
Maximální nabíjecí napětí: 14 V
Hluk: 58 dB(A)
Typ baterie: Lithium-iontová baterie
Vstupní parametry nabíjecího pouzdra: 12 V, 2 A
Jmenovité provozní napětí: 12 V
Jmenovitý výkon: 24 W
Rozměry produktu: 343 × 330 × 1001 mm
Obsah balení: spodní tyč, základna větráku (s integrovanou lithiovou baterií), kryt lopatek větráku, zadní ochranná matice ventilátoru, motor a horní tyč, sada pro sestavení větráku (přední kryt větráku, sestava lopatek větráku, zadní kryt větráku), montážní klíč, bezpečnostní šroub ventilátoru, nabíjecí základna, uživatelská příručka


Technické specifikace se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Ventilátory
Záruka: 2 roky
Stav: PONÍČENÝ OBAL

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: