Xiaomi Smartmi Standing Fan 2

Novinka
9 hodnocení
1 988 Kč 1 643 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
18.6.2024

Detailní informace

Detailní popis produktu

12 čepelí ve tvaru křídla

2 vrstvy lopatek ventilátoru se otáčejí současně a zvyšují průtok vzduchu pro výkonnější chlazení. Díky širšímu dosahu poskytují dvojité lopatky také jemnější trojrozměrný vánek.

 

Aplikace Mi Home

Přepínejte mezi přirozeným vánkem nebo přímým úderem. V aplikaci Mi Home nastavte rychlost ventilátoru na libovolnou hodnotu mezi 1 a 100, abyste dosáhli požadovaného proudění vzduchu. Podporuje také ovládání hlasem.

 

Stabilnější ventilace při nižší spotřebě energie

Ventilátor využívá stejnosměrný motor s měděným drátem, který má vyšší provozní účinnost a delší životnost než motor s hliníkovým drátem. Poskytuje konstantní rychlost pro stabilnější ventilaci a nižší spotřebu energie. Jeho lopatky ve tvaru křídla produkují maximální průtok vzduchu 20 m3/min.

 

Nastavení výšky 1 tlačítkem

Stisknutím jediného tlačítka snadno nastavíte výšku stojanu. Umístěte jej na stůl nebo na podlahu.

 

Úhel a dosah ventilace

Ultraširoký úhel 140° ventilace - pro zvýšení proudění vzduchu. Nastavitelná širokoúhlá ventilace s maximálním dosahem 14m - pro chlazení místnosti pro celou rodinu.

 

Tichý a nerušený provoz

Se svým bezkomutátorovým DC motorem s hladkým chodem a 2 lopatkami ventilátoru byl ventilátor optimalizován tak, aby poskytoval výjimečně tichý a nerušený zážitek.

Doplňkové parametry

Kategorie: Ventilátory
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: