Philips Sonicare W Optimal White Standard HX6064/10 4 ks

11 hodnocení
577 Kč 477 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
16.7.2024

Detailní informace

Detailní popis produktu

Bělejší a zářivější úsměv

  • Odstraní o 100 % více skvrn za pouhé 3 dny
  • Standardní velikost
  • Nasazovací
  • Párování režimů BrushSync
  • 4 ks v balení

Hustší uspořádání vláken uprostřed hlavice kartáčku Philips Sonicare Premium White odstraňuje plak a každodenní povrchové skvrny způsobené jídlem a nápoji. Díky flexibilním bokům vlákna kopírují jedinečný tvar vašich zubů a dásní pro hloubkové čištění a zářivější úsměv za pouhé 3 dny.

4x více povrchového kontaktu pro hloubkové čištění bez námahy
S naší adaptibilní technologií je každé čištění individuální. Díky měkkým a flexibilním gumovým stranám se hlavice Premium White přizpůsobí jedinečným liniím vašich úst. Vlákna se přizpůsobí dásním a zubům a zajistí až 4x větší kontakt s povrchem než hlavice běžného kartáčku pro hloubkové čištění, a to i na těžko přístupných místech. Adaptivní technologie čištění jemně kopíruje linii dásní a absorbuje přílišný tlak při čištění. Umožňuje tak naplno využít sonický stíravý pohyb pro skvělý pocit v ústech a dokonalé čištění.

Až 10x lepší odstranění plaku než manuálním zubním kartáčkem
S kartáčkovou hlavicí Premium White získáte výjimečné čištění a každodenní bělení. Flexibilní design pomáhá odstranit až 10x více plaku ze zubů a podél linie dásní pro hluboké čištění, které vidíte i cítíte.

Vyvinutá s cílem naplno využít inovativní sonickou čisticí sílu
Hlavice a tělo kartáčku Sonicare tvoří skvělý tým. Díky naší sonické technologii dosáhnete bezkonkurenčního čištění. Vysokorychlostní vibrace kartáčku s výkonem až 31 000 stěrů kartáčku za minutu napění zubní pastu na bublinky útočící na plak a vhání je mezi zuby a podél linie dásní, čímž zajistí výjimečné čištění.

Vždy mějte na paměti, kdy je čas na výměnu. A vždy dosáhněte efektivního čištění.
Po třech měsících používání ztrácí hlavice na účinnosti, ale než k tomu dojde, prostřednictvím funkce BrushSync™ vás na to upozorníme. Váš chytrý kartáček sleduje, jak často a s jakým tlakem si zuby čistíte, a upozorní vás, když je potřeba hlavici vyměnit. Nemáte kartáček Philips Sonicare? Stačí sledovat modrá vlákna. Pokud zbělají, je čas hlavici vyměnit.

Produkty prošly testováním, díky kterému splňují nároky na péči o ústní dutinu
Všechny hlavice Philips Sonicare jsou bezpečné a šetrné k zubům a dásním. Hlavice jsou důkladně testovány, abyste si při každém čištění mohli užívat výjimečný výkon a výdrž.

Nasazovací design pro jednoduché umístění výměnné kartáčkové hlavice
Kartáčková hlavice Premium White dokonale padne na jakýkoliv kartáček Philips Sonicare, kromě modelů PowerUp Battery a Essence. Výměna a čištění jsou jednoduché díky snadnému nasazení.

Automatický výběr optimálního režimu pro maximální výsledek
S naším párováním režimů BrushSync™ dosáhnete nejlepší možné čistoty. Kartáčková hlavice Philips Sonicare W3 Premium White je synchronizována s funkcí BrushSync™ kartáčku Philips Sonicare a vybírá optimální režim a intenzitu čištění pro výjimečnou bělost.

Stačí už jen začít čistit.

Doplňkové parametry

Kategorie: Zubní kartáčky
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: