Assassin's Creed: Mirage (PS5)

4 hodnocení
690 Kč 570 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
22.4.2024

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ve hře Assassin's Creed Mirage se staneš Basimem, mazaným pouličním zlodějem s nočními můrami, který hledá odpovědi a spravedlnost. Připojte se k prastaré organizaci a pochopte nové poslání - takové, které změní Basimův osud tak, jak si nikdy nedokázal představit.

SILNÝ PŘÍBĚH O DOSPÍVÁNÍ
Objevte vyprávěný akční dobrodružný zážitek, který sleduje proměnu vzdorovitého mladíka v rafinovaného Mistra asasína s rozporuplným osudem. Seznamte se s inspirativními postavami, které budou utvářet Basimův osud a možná jsou víc, než se zdá...

ULTIMÁTNÍ ZABIJÁK
Staňte se nejvšestrannějším asasínem v historii série. Bezproblémově parkourujte městem a využívejte dosud nejširší sortiment nástrojů. Získávejte kontrakty v asasínských kancelářích, sbírejte důležité indicie a nenápadně likvidujte cíle nenápadnějšími atentáty než kdykoli předtím.

POHLCUJÍCÍ, REAKTIVNÍ MĚSTO
Prozkoumejte husté a živé město, jehož obyvatelé reagují na každý váš pohyb. Odhalte tajemství čtyř jedinečných čtvrtí, od průmyslového Karkhu po svěží zahrady Kulatého města. Objevte překvapivé světové události a komunikujte s historickými postavami, které utvářely zlatý věk Bagdádu.

POCTA ORIGINÁLU
Zažijte moderní pojetí prvků a hratelnosti, které definovaly franšízu po 15 let. Vydejte se do Alamutu, legendárního domova asasínů, kteří položili základy Creedu, v této upřímné poctě hře, která to všechno začala.

Doplňkové parametry

Kategorie: Hry pro PS5
Záruka: 2 roky

Mirage

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: