Avatar: Frontiers of Pandora (PS5)

2 hodnocení
1 092 Kč 902 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
17.6.2024

Detailní informace

Detailní popis produktu

Byl jsi unesen lidskou militaristickou korporací známou jako RDA a jako Na'vi jsi byl vycvičen a upraven, abys sloužil jejich účelům. O patnáct let později jste se osvobodili, ale ve svém rodišti jste se ocitli jako cizinci. Znovu se spojte se svým ztraceným dědictvím, zjistěte, co skutečně znamená být Na'vi, a připojte se k ostatním klanům, abyste ochránili Pandoru před RDA.

PROZKOUMEJTE SVĚT PLNÝ ZÁZRAKŮ A NEBEZPEČÍ
Poznejte epické divy Western Frontier, dosud neviděného kontinentu Pandory. Vydejte se na cestu krásnými, ale nepředvídatelnými mimozemskými oblastmi, kde snížení ostražitosti může mít smrtelné následky.

STAŇ SE NA'VI
Využijte svou neuvěřitelnou sílu a hbitost a zároveň si upravte svou postavu; vyrábějte nové vybavení a vylepšujte dovednosti a zbraně tak, aby vyhovovaly vašemu hernímu stylu.

VZNÁŠEJTE SE NA OBLOZE
Spojte se se svým banshee a cestujte napříč rozlehlým Western Frontier nebo se pusťte do boje s RDA ve vzdušných soubojích.

OVLÁDNĚTE NĚKOLIK BOJOVÝCH STYLŮ
Bojujte proti nebezpečím Pandory, zatímco si osvojujete přesnost tradičních zbraní Na'vi, včetně luku a vrhání oštěpů, nebo využijte svůj lidský výcvik s ničivějšími zbraněmi, jako je útočná puška a brokovnice.

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Hry pro PS5
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: